Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hány éves kortól (1kicsit)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éves kortól (1kicsit) ciki, ha nincs barátod?

Figyelt kérdés

ismeim (rengeteg)12 évesek, és már volt barátjuk/barátnőjük és nekem mondják,h ciki, h nincs


válaszokat köcce:Luca


2010. okt. 29. 19:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz velük, hülyék, kinek mikor, én 18 vagyok, és az első az 17 éves koromban volt... :)
2010. okt. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Moszuke ***** válasza:

hát olyan 30felett már kezd ciki lenni ha egyedül vagy.

amúgy nem nagyon.

2010. okt. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
ty,ok
2010. okt. 29. 19:13
 4/8 anonim válasza:
mikor megtanulsz írni,utána már nem ciki
2010. okt. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az cikibb, hogy el is hiszed nekik.

12 évesen én még legoztam, és télen a hóba pisiltem. Nem kell még ilyeneken gondolkodni ennyi idősen.

2010. okt. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem se volt még barátnőm. Mostmár szeretnék, de nem hiszem hogy ciki, hogy nem volt.

14/F

2010. okt. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én most vagyok 11 éves. már több mint egy éve nincs pasim. nagyon rossz lesz így felsőbe menni. el is megyek egy diszkóba megdugatom magam!
2010. okt. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nincs olyan hogy ciki, ha nincs barátod, akkor lesz amikor lesz, vagy amikor készen állsz rá. 16 éves kor alatt egyáltalán nem ciki, utána van az átmeneti kategória, és ha 18 éves elmúltál és még nem is csókolóztál senkivel, az már fura, de az sem ciki, főleg ha nem reklámozod. Ha valaki kérdezi mért nincs még pasid, mondd azt neki, hogy az igazira vársz.

Nekem komoly kapcsolatom 18 éves koromban volt először, 16 évesen csókolóztam először, és abszolút nem érzem cikinek.

21/L

2010. okt. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!