Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Magasság különbségből lehet baj?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magasság különbségből lehet baj?

Figyelt kérdés
Egy fiú össze akar velem jönni, viszont ő 35 centivel magasabb tőlem. Szerintetek ez baj lehet, vagy ettől függetlenül mindjak neki igent, mert amúgy meg természetre esetem a srác. És ha járnánk okozhatna ez fennakadást, ha igen akkor milyet?
2010. okt. 29. 18:42
 1/10 Kamuuu ***** válasza:
ursiten ez legyen a legnagyobb gondod az életben miért ne lehetne??? az lenne a gáz ha te lennél a magasabb
2010. okt. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
53%

Igen! Lehet baj!Nehogy járjatok, mert nagyon ciki lesz!


-------------------------------

Huh..Remélem most megmentettem a srácot ettől az ostoba kis libától..

2010. okt. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ismerek egy fiut aki 189 cm a barátnője meg 150-160 körül :) ugyhogy nyugodtan járj vele :)
2010. okt. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Hagyjátok már szegény csajt.Választ kért.És attól hogy megkérdezte, még nem buta liba.

Ne halgass rájuk.Nyugodtan járj vele ;)

2010. okt. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Moszuke ***** válasza:

hát kicsit soknak tűnik a 35centi:S

max annyi "baj" lehet, hogy állva csók és ölelés az érdekesen néz ki:D kb ennyi

2010. okt. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Te mérhetetlenül ostoba kinek annyi az esze mint egy hat hetes fa hintalónak! Annak alapján jársz valakivel hogy az emberek mit mondanak? Ne az érdekeljen hogy mások mit mondanak hanem hogy te mit érzel! És csak az érdekesség kedvéért jegyzem meg (számodra mert más szerintem nem ennyire egyszerű) nekem kapcsolataim zömére az jellemző hogy 160 magas barátnőim vannak, szerénységem pedig 196!!!
2010. okt. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nagyon sok a 35 cm, de kitudja, ha ő az IGAZI, akkor mit számít!
2010. okt. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hallod...nekem volt 185 magas barátom...én meg 156 centivagyok.Anyum 160centi,a pasija meg 190.És lassan összeköltözés lesz.Egyik barátnőm 150 centi és a pasija 187 centi.:DD
2010. okt. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nekem töri tanárom magas volt mint állat.volt vagy háromhúszXD a felesége mega nyelvtan tanárom az kis törpe voltXD és a ezek ketten férj és feleség.szóval működhet:D
2010. okt. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a normális és használható válaszokat :D
2010. okt. 29. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!