Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A parom nem bizik bennem, meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A parom nem bizik bennem, meg is van az oka. Nem is talalkozunk, de mar veszekszik hogy biztos beszelgetek es hogy melyik pasimmal beszelgetem ma stb. De en nem beszelgetek sem. Nincs olyan nap hogy ne veszekednenk brutalisan feltekeny Mitcsinaljak?

Figyelt kérdés
máj. 30. 20:32
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Felnott kapcsolat
máj. 30. 20:33
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szakítsatok. Ennek így nincs értelme.
máj. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek #1-el.
máj. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
A gond hogy hibaztam de mondtam hogy hulye voltam, es hogy tobbe nem fog elofordulni.
máj. 30. 21:44
 5/11 A kérdező kommentje:
Viszont o nem hisz nekem, es azok miatt veszekszunk amit fentiekben emlitettem.
máj. 30. 21:49
 6/11 A kérdező kommentje:
Felek is es sajnalom megtenni a lepest
máj. 30. 21:53
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Próbáljátok megbeszélni, mehettek párterápiára is akár vagy szakíthattok ha nem láttok más megoldást.
máj. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Már lassan 1 eve igy megy, es hiaba mondom hogy nekem nem kell senki más stb.
máj. 30. 22:03
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg, hogy szeretne-e szakítani, vagy lát még értelmet a kapcsolatban.
máj. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Buntudatot akar kelteni bennem
máj. 30. 22:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!