Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, hogy is van ez az érzelmek kimutatásával?

Figyelt kérdés

Nem tudok kiigazodni a barátomon. Ismerjük egymást 8 hónapja, együtt járunk kb. 5 hónap óta. De szavakkal semmit nem mond nekem. (25 éves) Abból gondolom, hogy azért kedvel, hogy keres, felhív, talizik velem. Ha találkozunk, ölelget, megcsókol.


Mégis néha jól esne valamiféle érzelem is. ...nem kell, hogy kimondja, hogy szeret, hanem bármi jó lenne. Hogy fontos vagyok, hiányoztam, örül nekem, vagy bármi, de nem mond semmit. Ha ímélt ír vagy hív, akkor kedves, de semmi ilyet nem mond soha.


Mikor én mondtam neki, hogy fontos lett nekem, megszerettem, arra se kaptam semmi reakciót. Tényleg ilyen nehéz bármit is kimondani?


Ő mondta, hogy mivel férfi, nem is nagyon tudja, és szereti mutatni az érzéseit. De hogy ennyire ne?


...én valahogy biztosabbnak érzeném az egész kapcsolatot, ha időnként lennének benne szavak is... nem is, hogy "szeretlek", hanem bármi, ami érzelmekre utal. Persze a tettek beszélnek a legjobban, de nekem szavak nélkül se könnyű.


Ti hogy vagytok ezzel?


2010. okt. 29. 16:33
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Én is ilyen pasi vagyok, csak harapófogóval lehet belőlem kihúzni érzelmi megnyilvánulásokat. Hogy miért? Mert úgy vettem észre, ha egy nőnek sokat (mondjuk naponta) mondom, hogy szeretem, egy idő után már nem értékeli. Ellenben ha negyedévente, akkor néhány napig ragyog tőle a boldogságtól. Ráadásul így hűségesebb is, hiszen úgy érzi tett azért, hogy ezt kimondtam. Ami hozzáteszem, igaz is.
2010. okt. 31. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!