Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, hogy is van ez az érzelmek kimutatásával?

Figyelt kérdés

Nem tudok kiigazodni a barátomon. Ismerjük egymást 8 hónapja, együtt járunk kb. 5 hónap óta. De szavakkal semmit nem mond nekem. (25 éves) Abból gondolom, hogy azért kedvel, hogy keres, felhív, talizik velem. Ha találkozunk, ölelget, megcsókol.


Mégis néha jól esne valamiféle érzelem is. ...nem kell, hogy kimondja, hogy szeret, hanem bármi jó lenne. Hogy fontos vagyok, hiányoztam, örül nekem, vagy bármi, de nem mond semmit. Ha ímélt ír vagy hív, akkor kedves, de semmi ilyet nem mond soha.


Mikor én mondtam neki, hogy fontos lett nekem, megszerettem, arra se kaptam semmi reakciót. Tényleg ilyen nehéz bármit is kimondani?


Ő mondta, hogy mivel férfi, nem is nagyon tudja, és szereti mutatni az érzéseit. De hogy ennyire ne?


...én valahogy biztosabbnak érzeném az egész kapcsolatot, ha időnként lennének benne szavak is... nem is, hogy "szeretlek", hanem bármi, ami érzelmekre utal. Persze a tettek beszélnek a legjobban, de nekem szavak nélkül se könnyű.


Ti hogy vagytok ezzel?


2010. okt. 29. 16:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is marhára nehezen nyílok meg. Bár nálam azért elő szokott jönni, hogy a barátnőmmel azért érzelmes vagyok egy idő után. Gondolkodtál már rajta, hogy valami nincs rendben?
2010. okt. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Nem érzem úgy, hogy lenne nagy konfliktusunk, vagy akár kicsi, ami nincsen megoldva. Igazából ő ilyen már az simeretségünk kezdete óta.


Legalább is remélem, hogy rendben van akkor minden:S.

2010. okt. 29. 16:40
 3/11 A kérdező kommentje:
Meg egyébként nem hiszem, hogy minden férfi ilyen lenne... volt már barátom, aki jobban mutatott érzelmeket, mint egy nő. Olyan szerelmes verseket írt, hogy az csuda. Megint más szimplán csak azt mondta, örül, hogy rám talált, és nagyon megkedvelt. Az éppen olyan jól esett. ...szóval ehhez nem kell költőnek lenni. Nekem az apró szavak is jól esnének.
2010. okt. 29. 16:43
 4/11 A kérdező kommentje:
A múltkor már olyan bizonytalan voltam bennünk, hogy rákérdeztem nála, nem az van-e, hogy ő engem inkább barátként, emberként kedvel. De azt mondta, nem így van.
2010. okt. 29. 16:45
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Mondani sokmindent lehet. A szavakat néha tettekkel kell igazolni. De mint mondtam, én is ilyesmi vagyok, sőt, engem így is ismer minden ismerősöm, de a szebbik oldalamat csak megmutatom egy idő után. Na érted.


Ezért mondom, hogy kicsit szétnézhetnél a házatok táján.

2010. okt. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi. Megpróbálok majd vele beszélni erről, hogy ő is rendben levőnek gondolja-e a dolgokat.
2010. okt. 29. 16:53
 7/11 anonim ***** válasza:
Én speciel képes vagyok túlzásokba esni, ez sem jó véglet ám, tudom. Amikor valakinek az agyára megy a romantikázás. De már nem fogok változni huszonéves fejjel. Jó dolog szó se róla, hogy mondjátok egymásnak, de az érzelmeket jobb máshogy kimutatni. AZ az gond, hogy ha megmondod neki ezt, akkor nem jársz jobban, mert erőltetve fogja mondani kötelességből érted? Azért mert muszáj és nem magától. Vannak ilyen emberek, nem lehet mindenki egyforma. Minden lánynak másra van szüksége, van aki elvan simán is, van aki pedig nagyon érzelgős. És ha a partner teljesen az ellentét, abból jó nem szokott származni. Jussatok dűlőre valahogy, de azt mondom, ha más gond nincs, becsüld meg ami van! Lehet még roszabb is...
2010. okt. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked is. Igen, ez is eszembe jutott már. Hogy ha direktben próbál ezen változtatni, lehet, hogy az sem jó. Mert nem spontán és belőle magából jön, amit mond, hanem csak muszájból.
2010. okt. 29. 17:11
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet h már sokan átverték és sokat csalódott előtted, ezért óvatosabb. Velem is ez a helyzet.
2010. okt. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Hát... ez is lehetséges. Említette magától egyszer-kétszer, hogy a legutolsó kapcsolatában a lány "csúnyán elbánt vele". Viszont többet nem nagyon mondott, én pedig magamtól nem szeretném őt az előzőekről kérdezgetni.

Ám köszi a választ, tényleg lehet, hogy ez is benne van.

2010. okt. 29. 17:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!