Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennetek? Beszelnetek vele? Vagy ez abszolut szakito indok?

Figyelt kérdés

Nem vagyunk hazasok, de hosszu evek ota egyutt vagyunk es van 1 közös gyerekünk.

Nekem van munkak, a fiunk ovis, nekki viszont 4 honapja nincs alkalmi munkai vannak csak ami alig hoz valamit a konyhara. En boven tobbet rakok az asztalra. Nem is nagyon torekszik a jobbra.

Es most jon a lenyeg.

Honap vege van, videkre ment el dolgozni egy haverhoz, hazat csinalgatnak most epp medence kiasas, meg mellekepület felhuzasa a program. Fizetnek erte nem is keveset mert ezt fülem hallatara mondta a haver elöttem. Napi kifizetessel. Belelatok a messangerebe. Es ma is azt lattam hogy egy havernak irt hogy talizzanak meg hozzon piat, füves cigit, ott van még Sopronban. Jelzem ma reggel is amikor felhivott a fiam apja hallodtam hogy nagyon masnapos a hangja.

Szoval a lenyeg en baromira nem tartom ezt okenek hogy oke, elmegy dolgozni, de azt a megkeresett penzt nem hazahozza hanem ott eldorbezolja. Marhara nincs erre penzünk. De meg ha lenne se erzem ezt okenek hogy tavol messze tolunk ő jol erzi magat napokig es "bulizik".

Ti mit tennetek?


máj. 28. 20:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Elköltöznék és új életet kezdenék. Semmi szükségem nem lenne egy ilyen emberre az életemben.
máj. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Engem az nem zavarna ha a haverjával jól érzi magát.

Az viszont annál inkább hogy a megkeresett pénzt elissza. Ez kapásból 2 szakító ok. Vagyis ennyi idő, meg gyerek után kezdetnek egy nagy beszélgetés. Aztán ha nem változtat, akkor sajnos kuka. Egy ilyennél még egyedülálló anyaként is jobban jársz anyagilag is. Idegileg meg pláne

máj. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
60%
Kezdjük ott, hogy nem szültem volna ilyen embernek...
máj. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
73%
Drogos idióta a párod.Tipikus link alak.Menni kéne tőle.Nem kellett volna neki szülni.
máj. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, ha ő 4 hónap munkanélküliség után az első rendes pénzt inkább elbulikázza, mintha egy szingli ember lenne, akinek nincs kötelessége senki irányába, az durván kiábrándító. Felnőtt ember, joga van neki is kikapcsolódni, kiengedni a gőzt. Mikor, ha nem akkor, amikor a haverjaival van? Nyilván gyerekkel nem ugrálsz annyira, meg nem az a normális, ha egy probléma felmerültekor az ember már kereket is old, ezért én beszélnék vele, ha hazajön, és nem hoz pénzt. Ha hoz, akkor mégis mit kérnél rajta számon? Hogy milyen módon kapcsolódik ki a haverokkal, mikor otthon sincs?
máj. 29. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Lehetőségek:

1. Szakítás, gyerektartás megigénylése.

2. Külön kassza . Fizesse mindennek a felét. A maradékkal azt csinál, amit akar.

máj. 29. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az utolsó mondat - a drogon kívül - már sértődött kukacoskodás, de minden más jogos.
máj. 29. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez egy olyan eletstilus, ami nem csaladbarat. Nincsenek hatarok, hogy mit szabad es mit nem. A te dontesed egyedul, hogy meddig viseled el ezt.
máj. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!