Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan hóditsam vissza az exemet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hóditsam vissza az exemet?

Figyelt kérdés

Tudom csak a töltöttkáposzta jó felmelegítve de nálunk nem ez a helyzet:S

Már 2 hónapja szakítottunk 1 évig voltunk együtt a barátomnak én voltam az első szerelme ( nem az első lány) csak belém volt eddig szerelmes csak engem szeretett egész életében.

Az egész kapcsolatunkban semmi gond nem volt a viselkedésemen kivűl.(féltékenység)

Egyszer eljátszottam az esélyemet másodszorra már nem bízott benne hogy tényleg tudnék más lenni így vége lett én szakítottam!

Nem beszéltünk azóta...de a napokban elkezdtünk újra beszélgetni és átbeszéltük a szakításunkat is...és érdekes célzásokat tett...szerintem szeret még a szíve mélyén!!!csak elnyomja magában mert nagyon makacs!

Tegnap azt álmodtam hogy újra együtt vagyunk és ma délután összefutottunk VÉLETLEN pedig a város két végébe van a sulink és nem is a városban lakik.

Hogyan tudnám újra előhozni benne az érzéseket?

Nekem most van barátom és kiisvan akadva tőle fojton azt hajtja hogy de nekem van barátom...De tudja hogy nem szeretem!


2010. okt. 29. 14:52
 1/4 anonim ***** válasza:
mondd el neki hogy mi a f asz van
2010. okt. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
te meg kulturálódj:)
2010. okt. 29. 15:07
 3/4 anonim ***** válasza:
Első sorban szakítani kellene a mostani barátoddal. Valószínű, hogy még a szíve mélyén ő is vissza akar szerezni. Csinálj úgy mintha te már beletörödtél volna a szakításba. Legyél tiltott gyümölcs és akkor jobban kellesz neki.
2010. okt. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Azóta elmentünk együtt bulizni nem volt köztünk semmi és hát a haverjára féltékeny lett mert ő meg elhívott moziba meg hasonlók ... azóta nem ír rám meg semmi :S


Szeretem a jelenlegi páromat csak de csak szeretetként nem pedig szerelemként:/

Nem szórakozok a sráccal! Csak...Az exembe visszaestem de félek hogy ha mégsem akarna tőlem semmit akkor feleslegesen dobok el egy értékes embert:S

2010. okt. 31. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!