Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy engeszteljem ki?

Figyelt kérdés
27-én voltunk 3 hónaposak a barátommal de nem találkoztunk és nem tudtam se felhívni se sms-t küldeni neki. ő küldött nekem sms-t és most haragszik rám. hogy tehetném jóvá? nagyon szeretem őt és isten lássa lelkemet egész nap csak rá gondoltam tudom ez nem mentség. segitsetek. már készítettem neki egy ajándékkártyát hogy ne haragudjon és egy sms-t is írtam neki ahol bocsánatot kértem. mit tehetnék még?
2010. okt. 29. 09:32
 1/8 nielindi ***** válasza:
miért kell ünnepelgetni 1-2 honapot?! majd ha egy évfordulot 'felejtesz' el, akkor haragudjon.
2010. okt. 29. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Miért haragszik?Azért mert nem írtál neki?Miárt nem tudtad felhívni?
2010. okt. 29. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
azért mert nincs pénz a kártyámon
2010. okt. 29. 09:37
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha nem képes megérteni, hogy nincs pénz a kártyádon, akkor ne is akard kiengesztelni. Nálunk is számtalanszor előfordult ilyesmi. Mindig az telefonál, akinek éppen van pénze a kártyáján. Amúgy megoldás az előfizetéses konstrukció. Az nem fogy le. Visszatérve a párodra, ezt igazán megérthetné, hogy nem tudtál írni. Miért nem hívott fel? És ebből ekkora ügyet csinálni...
2010. okt. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nem értem miért kell a hónapokat is ünnepelni?! annak semmi értelme elég évente egyszer ünnepelni a kapcsolatot, úgyis ott van még a szülinap, karácsony, valentín nap és még sok más
2010. okt. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Viki233 ***** válasza:
az sztem is hülyeség havonta ez az ünneplés.én úgy gondolom h ne csak az évfordulókon meg ilyesmiken kéne aándékozni sb. az én párommal minden nap egy ünnep:) nah de a lényeg h hétköznap is meglephetik egymást kisebb dolgokkal. figyelmesség
2010. okt. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

csajommal 1 éve, 2 hónapja, 12 napja járunk! Attól mert észben tartjátok nem kell minden hónapot ünnepelni.. mi pl a fél évet ünepeltük picit meg az évet.. de még azt se nagyon.. max 1 jó dugással :)) . De lényeg hogy szokjatok le az ilyesmiről, mert sok értelme nincs..

Megkérdezhetem hogy hány éves vagy? És barátod?

2010. okt. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
én 20 leszek a barátom meg 24 lesz.
2010. okt. 29. 11:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!