Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy engeszteljem ki?

Figyelt kérdés

Párom szerdán iszonyatosan megharagudott rám,azóta bármit csinálok nem veszi fel a telefonját, és az anyja mondta,hogy elment a haverjaival nyaralni..

Igaza van,kicsit bunkó voltam,de a sok stressznek köszönhető!

Holnap jön haza,de így nem akarok átmenni hozzá,hogy haragszik,nagyon önző,makacs tud lenni!

Írtam neki kb 20 sms-t ,hogy ne haragudjon,de semmi!:S

Valami jó szöveg?:)


2011. jún. 25. 11:25
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha jól vettem ki nő vagy, így nem túl nehéz a dolgod.


Ha hazaért csörögj rá, sztem fel fogja venni, kérj bocsánatot és mond hogy beszéljük meg személyesen. Túl hosszú beszélgetés persze nem lesz, végy fel szexi cuccot és fehérneműt (de ne k*rvásat) légy simulékony és kedves (mivel elment nyaralni mire visszajön jóeséllyel ki is lesz éhezve, ez növeli az esélyeidet, ha megcsalt a nyaralás alatt az meg egy másik történet) Dobd be a legjobb szextudásod, és a gond mintha nem is lett volna.


Nálam ez bejött :D


24/F

2011. jún. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem olyan megcsalós típus,és gondoltam is erre,csak az a bibi,hogy holnap rokonok lesznek náluk,így ki-be járkálás lesz,és na..:DD
2011. jún. 25. 11:33
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát menj át te!
2011. jún. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
de náluk lesznek rokonok,így ő nem jöhet, meg én ha megyek,akkor is gyerekek bármikor ránk nyithatnak:D
2011. jún. 25. 11:36
 5/8 anonim ***** válasza:

A gyerekek könnyen leszerelhetőek: kezükbe nyomsz egy ezrest (a gyerekek számától függően akár többet), hogy annyi fagyit ehettek a sarki cukiban amennyi belétek fér.


Problem solved.

2011. jún. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De valami szép sms-re gondoltam,amivel le lehet venni egy pasit a lábáról! :)
2011. jún. 25. 11:47
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát az attól függ mennyire idegesítetted fel. Engem bosszantott fel az exem már annyira, hogy bármit írt smsben kamuszövegnek és színjátéknak vettem.
2011. jún. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Felhívott az előbb,de eléggé ideges még rám,megkérdezte,hogy vagyok, mondom jól, elmondta,hogy mit csináltak tegnap este,és letette..:/
2011. jún. 25. 13:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!