Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyenkor mi van? Mit tegyek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mi van? Mit tegyek? MI van vele?

Figyelt kérdés
Tegnap páromnál voltam. A későbbi kérdések megelőzése érdekében már több mint 2 éve együtt vagyunk. Már több hete nem láttuk egymást... ugyanis nem egy utcányira lakik sajnos. Nem volt náluk senki se otthon, erre én naivan gondoltam, hogy hú de jó, bepótoljuk a hiányunkat... szépen el is kezdődött minden, de öt perc után, ő elment... és rám nézett: neked nem volt jó??? hát nekem nem, nem volt jó. erre felöltözött és elhúzott tv-t nézni. én meg ott ültem az ágyon és bőgtem... na csajok ilyenkor mi van?
2010. okt. 29. 09:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Al Bundy a barátod?
2010. okt. 29. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nem és nem vagy poénos
2010. okt. 29. 09:09
 3/10 anonim ***** válasza:
ilyenkro az van hogy vagy sírsz az ágyon, vagy kimész az ölébetelepedsz, és addig izgatod mig készen nem áll egy új menetre:) vedd a kezedbe az irányítást legközelebb...
2010. okt. 29. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Már ezt is próbáltam de nem lehet. Ő meg van elégedve azzal ha hetente egyszer vagy rintkábban ott vagyok és akkor öt perc alatt lezavarja.... lefoglalja utána a tv vagy a gép... lehet hogy más csaja van már ezen is gondolkodtam, d erre se mond sohasem semitse
2010. okt. 29. 09:15
 5/10 anonim ***** válasza:
hát az gáz. beszéld meg vele hogy nem azért mész hozzá hogy nézd ahogy tvzik, és ez neked nem elég, nem jó.
2010. okt. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
egyszerűen leszarja bármit is mondok neki..
2010. okt. 29. 09:18
 7/10 anonim ***** válasza:

ilyen van????

Hogy a pi...ba van iylen???

Egy szemétlerakó elbújhat a naygságával a pasid szemétsége mellett, gondolom így érzed te is. Vannak neki érzései? Nem biztos. Sajnállak. Megoldás az lesz, kijelented, hogy mégegyszere meg ne merjen ilyet csinálni. Nem kell semmi következményt mondani, csak 101% komolysággal mondani. Ha nem tanul, akkor tanulj az esetből... és ints be. Azért az emberek nem ösztönlények.

24/F

2010. okt. 29. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hagyd el. Itt már nincs helye beszélgetésnek, hiszen leszarja, amit mondasz. Tévézzen, számítógépezzen, és használja az ötujjas barátnőt. :) Te meg keress egy igazi FÉRFIT.
2010. okt. 29. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem volt ilyen barátom és rájöttem, hő még fiatal és nem volt érett egy komoly kapcsolatra, pedig 6 évig voltunk együtt,de csak szenvedtem mellette.Sokat próbálkoztam meg ilyenek hát ha megváltozik(én is tapasztalatlan voltam és azt hittem ez így működik),de rájöttem h. ez nem így van, aki igazán szeret és érett gondolkodású,az foglalkozik a másikkal.Egyszer összejöttem egy fiúval akinél később kiderült h. csak szexre kellettem,de még ő is többet foglalkozott velem, a volt barátom.Egy igazi érett férfinek az is fontos h. a nőnek jó legyen és nem önző.Szóval szerintem ha ennyire lesz*rja a fejed,akkor vagy nem szeret vagy nem tudja hogyan működik az igazi kapcsolat.Szerintem szaktís vele és keress egy másik fiút, mert ő ha már most ilyen,akkor ennél jobb nem lesz,mert egy kapcsolat többnyire csak langyúl érzelmileg.Max egy következő kapcsolatában már jobban fog bánni a lánnyal, de nálad már szerintem nem fog javulni a helyzet.Gondolom te szereted,de gondolj bele, ha ő ilyen marad,akkor ezt szeretnéd életed végéig csinálni, tudnál egy ilyen emberrel együtt élni?Te nem erre vágysz, te egy olyan férfira vágysz,aki hozzád búi, átölel, szeretget és nem a saját élvezete a fontosabb hanem a tiéd.

Tessék felnőni és most gondolj csak magadra, a te jövődre és boldogságodra, mellette nemleszek teljes ember,mert nem fogod fontosnak érezni magad mellette.

2010. okt. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem részletezem kitől hallottam, de a nő azt csinálta hogy még gyorsabban ment el mit a pasi vagy csak úgy csinál, teljesen mindegy kezd el, mikor neki a legjobb akkor hagyd abba hogy neked elég volt ennyi. Talán leesik neki, ha nem lapát
2010. okt. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!