Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan vádolt meg?

Figyelt kérdés
A párommal egy kis ideje eltávolodtam testileg. Ennek az az oka,hogy rengeteget veszekedtünk,sokszor megbántott,és nem volt kedvem hozzá emiatt. Mondtam neki,ha kicsit begyogyulnak a sebek újra minden a régi lesz,képes leszek ugyanùgy hozzáálni mint azelött,de szerinte van valaki más is rajta kívül,és vele élem ki a szükségleteim. Nagyon rosszul esett,hogy ilyeneket vágott a fejemhez,mert soha nem süllyednék arra a szintre. Jogosan vádolhatott meg,és ne akadjak ki ezen? Vagy eggyüttérzöbbnek kellett volna lennie?
máj. 17. 11:16
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Rosszul fogalmaztam ezzel a "jár" szóval. Igen,kicsit naiv vagyok és érzékeny. Próbálnák mindig a másiknak újabb esélyt adni,és menteni amit lehet,az önbecsülésemet pedig elnyomni ezzel. Sokszor magamat is okolom,hogy lehet miattam alakulnak rosszul a dolgok,de köszönöm hogy fel nyitjátok a szemem,és hogy legyek kicsit határozottabb.Legyen önbizalmam.
máj. 17. 12:16
 12/17 anonim ***** válasza:
8%
Sajnos a mai világban ez rögtön eszébe jut az embernek és neki kicsúszott a száján. Ennyi a történet.
máj. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem hagyod el?
máj. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
85%

Nem 12-es, nem mindenkinek jut az eszébe. Csak a beképzelt, öntelt, bántalmazó majmoknak, akik ha nem kapják meg, amit akarnak, elkezdenek fekáliával dobálózni.


A kérdésben megint egy olyan tipikus önérzetes férfi szerepel, aki keresett egy lányt, akit könnyen elnyomhat. Ennek a történetnek az lenne az egyetlen sikeres végkimenetele, ha a Kérdező felismerné, hogy ennél jobbat érdemel. De legalábbis rá kell jönnie, milyen sokat ér.

máj. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

14.


A társadalom kétharmada, rosszabb esetben háromnegyede pontosan ilyen. (És nem csak a férfiak, nem csak a bunkómunkások, nem csak a cigók)

máj. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

"eggyüttérzöbbnek kellett volna lennie?"

Ha ő bántott meg, hogy lenne képes együttérzőbb lenni?

máj. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nagy baj, hogy a férfiak magukból indulnak ki és azt gondolják, hogy veszekedés vagy vita után simán tud a nő is szexelni, pedig ez nem így működik. Aztán ilyen esetben a férfi bedobja a "szexmegvonás" faxságot, miközben csak arra lenne szükség, hogy a kapcsolatban harmónia, béke legyen. Veszekedés, vita után én pl nem vagyok képes lefeküdni a férjemmel.
máj. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!