Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek a pasimmal nem érti meg?

Figyelt kérdés
14/L vagyok. Most jöttem össze 4napja egy 17 éves pasival. 3 hete beszélünk msn-en és eddig 2-er találkoztunk. Az első randin összejöttünk. Ő már azt akarja hogy aludjak nálluk. Szerintem ez az egész nagyon gyors és én mondtam neki h 2 -er taliztunk és 4 napja járunk és alig ismerem még..Igaz sok dolgot megbeszélünk msn-en de az akk is más. Erre írta h akkor szakítani akarsz? MOndtam h nem inkább hagyjuk. Mit csináljak most nagyon mérges vagyok. Nagyon szeretem de ez az egész gyors...Szerintem ő a nálluk alvásnál nálluk alvást ért de akkor is. Mit mondjak neki? Nem érti meg! Anyum meg nem is tud semmiről és egyenlőre nem is fog mert azt mondaná h méh fiatal vagyok egy kapcsolathoz!
2010. okt. 28. 20:55
 1/10 Charlie Manson ***** válasza:
82%

És édesanyádnak igaza is lenne.

14 éves vagy, ő 17. De nem is a korral van a gond, hanem azzal 2 randi és 4 napos járás után már az ottalvás került szóba. Hisz a nevén kívül, jóformán még nem is tudhatsz róla semmit. Dícséretes, hogy nem mész bele ilyenbe olyan könnyen és igazad is van a tempó gyorsasága miatt. Ha ezt ő nem érti meg, nem érdemes ídőt pazarolnod rá.

2010. okt. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát majd valahogy megértetem vele csak elég nehéz lesz. Amúgy meg nagyon szeretem és remélem ő is engem!
2010. okt. 28. 21:04
 3/10 anonim ***** válasza:
Inkább írni tanultál volna meg...
2010. okt. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A gyerek 1 idióta. NE szeress bele túlságosan... nem érdemli meg...ezt mint fiú mondom neked.

17/F

2010. okt. 28. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm , megpróbálok!
2010. okt. 29. 09:26
 6/10 anonim ***** válasza:
Huha... nem is tudom melyikőtök a primitívebb. A "pasid" (akit egyébként saját bevallásod szerint alig ismersz, de azért jársz vele - no comment) egyértelműen csak meg akar húzni. Gondolkozzál már azzal a csöpp agyaddal...
2010. okt. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem is gyors lenne, pedig én 21 vagyok. Mondd meg neki, hogy szimpatikus, szívesen jársz vele, csak vegyen vissza a tempóból.
2010. okt. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Már mondtm neki h 2-er taliztunk és már azt akarja h ott aludjak , de ő csak hülyének nézett h mivan abban? Amúgy meg olyan aranyos mikor együtt vagyunk szóval én már nagyon összevagyok zavarodva már a sírás szélén állok...folyamatosan veszekszünk msn-en..egyszerűen már elegem van , de ha szakítanánk lelkileg összeesnék....
2010. okt. 30. 18:54
 9/10 A kérdező kommentje:
Nah most valahogy megpróbáltam vele megértetni és azt írta h : bocsi csak már annyira hiányzol és annyira rossz hogy nem vagy itt velem..
2010. okt. 30. 19:23
 10/10 anonim ***** válasza:

Megismételném a kommentemet, mert látom a felfogásoddal baj van... -.-

"A gyerek 1 idióta. NE szeress bele túlságosan... nem érdemli meg...ezt mint fiú mondom neked.

17/F"

2010. okt. 31. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!