Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez csak nekem furcsa?

Figyelt kérdés
Van egy lány akit nemrég ismertem meg.Nagyon jól elvagyunk órákig beszélgetünk smsmezünk is meg minden.De ha olyan téma van akkor néha felhozza példának az exét....párszor volt már,és minden nap beszélnek is egymással.A lány állítása szerint mégegyszer már nemfog vele összejönni az tuti de akkor nemértem ....... ennyire jóbanlennének még utána is?hmmm...... Úgyérzem hogy talán lehetne a dologból valami de lehet még mindig exét szereti nemtudom.......Szerintetek vélemény?
2010. okt. 28. 20:39
 1/3 anonim ***** válasza:
csajoknak szokásuk az exekről beszélni...vagy ráveszed hogy ezzel a témával hagyjon békén vagy eltűröd...az egy dolog hogy nemlesz semmi köztük,de attol még ugyanugy halgatni fogod ezt az egészet sajnos...
2010. okt. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen én lány vagyok és velem is előfordul, hogy felhozom exem. Persze annak is akinek lehet inkább nem kellene. Én jóban vagyok exemmel, de ha új párom lenne egyértelmű, hogy ez változna! Mert engem is zavarna ha új párom exéről beszélne, de még az is ha túlzottan jóban lennének.
2010. okt. 29. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Előző vagyok!


A legegyszerübb ha elmondod a lánynak szeretnél valamit tőle és, hogy zavar ez az ex dolog! Sok sikert!

2010. okt. 29. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!