Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy fiu nem vállalja fel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiu nem vállalja fel, hogy van barátnöje, az azért van, mert szégyelli vagy mert nem tul komoly?

Figyelt kérdés
2010. okt. 28. 13:58
1 2
 1/14 Moszuke ***** válasza:
100%
számít az hogy melyik? mind2 ok elég gáz:S
2010. okt. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Inkább az előbbi.
2010. okt. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Vagy mert nincs.

Amúgy én felvállalnám, ha lenne egy barátnőm és szerelmes lennék bele. (Az megint más kérdés, hogy ki előtt.)

De lehet az is, hogy nem túl komoly.

2010. okt. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
a szégyenlés a leggázabb, ennél gázabb nincs. Undorító dolog, iylen emberrel ne legyél együtt, ez rettentő kisebbségi érzést okoz(hat).
2010. okt. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Mit értesz azon, hogy nem vállal fel? Ki előtt?

Családjának, barátainak nem mutatott be? Vagy nem ír ki facebookra? :D Mert nem mindegy...

Utcára kimegy veled vagy csak otthon ültök?

Melyik?

2010. okt. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem rolam van szo(szerencsére), hanem az egyik ismerösömröl. Pontosabban az ilyen közösségi oldalokon(hi5, facebook) mindenhol az van neki kiirva, hogy egyedülállo, de ma láttam, hogy megpuszilt egy csajt... igy részletekkel mit gondoltok?
2010. okt. 28. 14:17
 7/14 anonim ***** válasza:
Biztos nem szégyelli, csak vagy meg akarja csalni, vagy nem komoly, vagy egy kis flörtre vágyik mással.
2010. okt. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom... Nekem számítana ha egyedülálló lenne kiírva, ha vagyok neki. De embere válogatja...

Barátnődnek kell éreznie, hogy szereti-e vagy sem. Nekem pl volt már olyan barátom aki kiírt iwiwre de mellette semmibe vett, szóval az ilyen hülye oldalak ne befolyásoljanak senkit. Rosszul eshet a dolog de ez kis probléma, amit meg lehet beszélni.

Akkor van baj, mikor a másik már abszolút nem kíváncsi rád. Attól függetlenül mire van beállítva a "családi állapota"...

2010. okt. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
basszus az h megpuszil egy csajt nem jelenti h a barátnője. lehet h csak kavarás, lehet h alakul valami, de még nem jöttek össze...
2010. okt. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Jaj bocsi, totál félreolvastam...

Értem már, szóval a pasi tetszik és nem tudod, hogy van-e barátnője? Kérdezd meg tőle, másképp nem fogod megtudni.

2010. okt. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!