Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan csináljam? (kérdésed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csináljam? (kérdésed túl rövid magyarázatod túl hosszú)

Figyelt kérdés

Szóval nagyon ,de nagyon szeretem a barátomat,és isteni ha megcsókol,azonban közben hozzám sem nyúl..:(

mármint nem simogat meg ilyenek,egyszer történt ilyesmi akkor pedig majdnem kiugrottam a bőrömből :D

Mivel még nem volt barátnője,,gondolom ezért..

Nagyon sok lánynak tetszik de állítása szerint még sohasem volt.

Én mit csináljak vele?

Hol simogassam vagy ilyesmi?

Hogy adjam tudtára,hogy azt fogdos rajtam amit csak szeretne ?(ő erre azt mondja ,hogy nem akar bunkó lenni,de szerintem ez egyáltalán nem bunkóság..:(

és hogy tehetném olyan"izgalmassá a csókot" hogy abba se akarja hagyni?

17/L


2010. okt. 28. 08:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha kettesben vagytok bárhol simogathatod. Lehet, hogy tényleg tapasztalatlan, ezért félős. Ha majd először lefekszetek lehet, hogy utánna megnyílik.

23/L

2010. okt. 28. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Azt is kipróbálhatod hogy mikor csókolóztok megfogod a kezét és Te vezeted először csak derékra aztán ha bátrabb feljebb vagy lejjebb és ne engedd hogy elvegye mond hogy akarod Őt.
2010. okt. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

kb. én is ilyen fiú vagyok mint a barátod.Nem ugrok fejest rögtön és a nyúlkálást én is bunkónak érezném de szerintem amit egyel előttem írtak az tuti beválna!Én biztos ott rögtön belemennék mert látnám hogy a barátnőm szeretné és én is akkor miért ne?Csak szerintem az a baj hogy ő nem akar "tolakodó" lenni.

17/F

2010. okt. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nekem is most van az első kapcsolatom én is elég félénk voltam de ő elkezdett simogatni és puszilgatni és ezzel éreztette velem hogy ő is szeretné ha simogatnám.

Szerintem ha elkezded akkor ő is érezni fogja hogy te is akarod.

2010. okt. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!