Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kétségbe vagyok esve, most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kétségbe vagyok esve, most mit érez?

Figyelt kérdés
megismerkedtünk, barátok lettünk szinte a legjobbak, a szabadidőnk nagyját egymással töltjük, de van egy bibi. szerelmes lettem belé. viszont szerintem ő csak barátként néz rám de néha tényleg úgy érzem mintha bejönnék én is neki. szerintetek ez is csak a barátság része v elképzelhető hogy vmi többet érezhet
2010. okt. 27. 22:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Ezt szerintem csak ő tudhatja...Kérdezd meg a tőle...mit veszíthetsz?!? Egy barátot...Mit nyerhetsz? SZERELMET :)
2010. okt. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Legyél más minta legtöbb lány, akik ez esteben hetekig várnák hogy lép-e valamit a fiú, legyél bátor nem égsz be ha nemet mond. Egy ilyen kérdést benyomsz: részedről lehetne köztünk több mint barátság?

Ennyi legalább nem töprengsz rajta.

2010. okt. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
jó oké, csak olyan betoji vagyok
2010. okt. 27. 22:18
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha nem megy személyesen kérd meg tőle msnnen,bár akkor nem látod

az arcát ami lényeges.

2010. okt. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
nincs msnje :( és ez nem vicc
2010. okt. 27. 22:26
 6/9 anonim ***** válasza:
Sms , Email, stb. akkor
2010. okt. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nálunk is így volt (bár fordítva, én fiú vagyok), eleinte közölte, hogy nem szerelmes belém, de 2 hónap múlva Ő is belém esett. :)

Egyébként ha barátok vagytok akkor nem lehet akadály egy ilyen kérdés. Sok sikert! :)

2010. nov. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én is voltam/vagyok ilyen helyzetbe ugy éreztem h megtudom szeretni a srácot és megcsokoltam de utánna rájöttem h mégse kell és most hónapok óta probálok kiszállni ebből:D de nem merek neki semmit mondani mer barátként fontosabb számomra mint szerelmként:D
2010. nov. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Te ne se busulj én szarabbul érzem magam, egy lánnyal 10 éve ismerkedtünk meg "még elsőben" és azóta nagyon jó barátok vagyunk, a legjobbak, s most egy féléve mondhatom nem tudnám nélküle elképzelni az életem, de ő csak barátként tekint rám, tudja, sejti mit érzek, de még most is megbeszéli velem ha tetszik neki egy pasi! Érzem hogy letudnám szúrni az illetőt, krematóriumba küldeni s kitépni a saját hajam. Mondta, hogy nem tud úgy r

ám tekinteni mint potenciális barát, mert annál jobban szeret, s nem szeretné ha a kapcsolatunk megszakadna...

Tudom nem segítettem rajtad, de ilyen az élet!

2010. nov. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!