Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretem de nem tudom mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem de nem tudom mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy srác. szerelmes vagyok belé viszont ő engem a legjobb barátjának tart. :S szerintetek lehet valaha köztünk valami vagy soha nem fog rám másképp tekinteni.

Ha van ilyen történet azt is szivesen olvasnám


2010. okt. 27. 18:08
 1/4 anonim ***** válasza:

huh ez nehéz... mióta vagytok barátok?

2 dolog történhet: emondod neki mivan és vagy összejöttök vagy nem. de lehet h utána már kínos lesz ez az egész és elveszíted őt...

szóval a másik lehetőség h elfolytod az érzést. nem olyan nehéz mint gondolnád csak idő kérdése és ne gondolj rá :S

2010. okt. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lehet le fogsz pontozni DE:

a férfi nő közti barátságból általában, az egyik fél többet akar a másiktól.Ebben az esetben most pont Te!

Ha nagyon fontos neked ez a fiú,akkor jól fontold meg hogy közlöd e vele hogy szereted,mert ha össze jösztök és mégsem jó valami, akkor lehet a barátságotok is oda van.

2010. okt. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
En is igy vagyok csak fordotva :) mert en fiu vagyok ... s van egy jo baratnom akivel szerettem volna egy kapcsolatot de csak a legjobb baratjanak tekint...de szerintem a legjobb igy... s a lany szerint is ... en nem vagyok szivbajos s megkerdeztem tole hogy mi az oka annak hogy szeret de megis csak mint barat s azt mondta hogy legyek turelemmel mert a baratsagbol lehet szerelem de az elhamarkodott szerelembol sosem lessz baratsag ... s meg azt mondta hogy o engem nem erdemel meg en jobbat erdemlek s azert hagy masoknak meg olyat is mondott hogy tobbet er a baratsagom neki mint a szerelmem ugy szeret mint ha testvere lennek s eppeg ezert nem akar kapcsolatot hogy ne veszitsen el .... ez kb 2 eve volt azota is nagyon jo baratok vagyunk tokeletesen megertsuk egymast segitunk egymasnak bulizni egyutt megyunk feltekenyseg nem letezik kozottunk s neha neha mindkettonknek van parja ... en azt tanultam ebbol ha egy lany csalodik egy fiuban kell legyen egy barat mellette aki megerti s meghalgatja ... te biztos tudod hiszen lany vagy ... nem tudom mit mondjak a kettotok dolgairol de en megtanultam hogy a baratsag a legerosebb....
2010. okt. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
4 hónapja vunk barátok és először nem tetszett csak mikor jobban megismerkedtünk de akk már barátok voltunk
2010. okt. 27. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!