Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem Elégít Ki A Szájával...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mephisto333 kérdése:

Nem Elégít Ki A Szájával Valami Tipp Az Orvosolására?

Figyelt kérdés
1 hónapja vagyunk 1ütt amikor +ismerkedtem vele már akkor vele aludtam és dugtunk is...A baj ott kezdődik, hogy hetek óta jajjgatok, mert nem akar cidázni volt már hogy bekapta, de az nem tartott sokáig és hiába célozgatok minden nap erre akkor sem csinálja csak azt mondja, hogy majd 1x +kapom csak ne erőltessem... Csak számomra az az 1x úgy hangzik mint a soha pedig számomra nagyon fontos volna ez a dolog már csak azért is, mert e miatt veszekedtünk is! És Részemről nagy vonalakban már csak ez hiányzik a kapcsolatunkból! Hogy tudnám rávenni, hogy magától csinálja? És 1általán miért nem szopik ha már bekapta? Nem értem az összefüggést =S
2010. okt. 27. 02:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Keress egy csajt aki akar es jol tud szopni! Amugy kinyalod a csajt egyaltalan te is?
2010. okt. 27. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Borzasztóak vagytok ti férfiak!! Életetek legnagyobb gondja, hogy le.szop e vagy sem? Biztos undorodik tőled ezért nem csinálja, de meg is értem szerencsétlen csajt, itt rinyálsz a közösségi oldalon, ahelyett, hogy tennél olyanokat (kedveskednél, keresnéd a kedvét, udvarolnál), hogy magától is megtegye! Aki szeret igazán tiszta szívből, megteszi, ne aggódj!!!
2010. okt. 27. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
De nem tette meg, nem?
2010. okt. 27. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Mosd meg a f@szod te önző p*cs.

Ha nem akarja ne erőltesd......

2010. okt. 27. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Amikor ilyeneket olvasok, mindig olyan mérhetetlen boldogság fog el, hogy az én párom tényleg a legtökéletesebb a világon!

21/L

2010. okt. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Utolsó, engem is! :D


Kérdező, ha azt mondja hogy ne erőltesd, akkor miért erőlteted? Ha utálod a tökfőzeléket, nem fogod attól jobban kívánni, hogy nap mint nap tukmálják rád! Légy már egy kicsit türelmes!

2010. okt. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én annak is örülnék, ha megcsókolna egy lány végre, most ennyivel is beérném..De később se erőltetném, ha ő nem akarja.
2010. okt. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Annyira hihetetlenül idióta vagy. Már bocs. Azon veszel össze a barátnőddel, h miért nem szop le téged?!.. Hihetetlen. Ha nem akar nem is fog. Ha erőlteted akkor méginkább nem fog.

irigyellek a problémáidért, ha ez a legnagyobb.

2010. okt. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nekem akkor volt herótom, ha mondta, vagy célozgatott rá, hogy szeretné.... :s

Én meg már csak azért se. Ha akarom csinálom. Ennyi.

2010. okt. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Miért írtál a kérdésednél minden kezdőbetűt nagy betűvel a mondatban?
2010. okt. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!