Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet ebből a dologból valami?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ebből a dologból valami?

Figyelt kérdés
Pár napja ismertem meg egy lányt neten.Régebben Ő keresett még de nemérdekelt túlzottan aztán most nemrég ráírtam majd elkezdtünk msnen is beszélni képcserék stb azóta minden nap beszélünk és órákig...szval nagyonjólelvagyunk és ha olyan dologról van szó Ő sem titkolja hogy nemjövök be neki....aztmondta egy kedves,aranyos,jóképű,normális srácnak ismert meg.Jövőhéten lesz a tali.Ha ilyeket ír meg van még ezenkívül azért pár dolog akkor aztjelenti hogy érdeklem is vagy csak mint egy barát akivel beszél?Amugy én is eléggé megkedveltem szinte már hiányzik ha nembeszélünk,de elmondása szerint Ő is ugyanígyvan.
2010. okt. 26. 22:50
 1/8 anonim ***** válasza:
hát az msn-es ismerkedés náha okoz csalódást mert az ember valóságban másabb mindig mint msn-en... nagy a különbség... az egy dolog, hogy a kép alapján tetszel neki mert helyes vagy és jóképű, de még az nem jelenti azt, hogy máris szerelmesek lesztek. Ahooz kell talizni is és meg kell látni, hogy mennyire illetek egymáshoz és miként érzitek magatokat egymás közelében ott élőben. Nekem is volt már ilyen küldtem a csajnak egy elég szar képet magamról élőben meg jól kinyaltam magam hát alig ismert meg persze hogy nedves lett tőlem dehát ez ilyen :D :D
2010. okt. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
utána 5 hónapig jártunk hozzáteszem
2010. okt. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
jóh persze hogy élőben kell :P de szerintem ha msnen marhajólelvagyunk élőben sem lesz gond :) akkora nagy eltérések azért nincsenek :P nekem általába mindig a másik hangját kell megszoknom de itt aztsem mert beszéltünk telefonon is :D meghát gondolom ha nemérdekelném nemhívott volna fel ő sem meg nemküldött volna visza smst sem :P
2010. okt. 26. 23:03
 4/8 anonim ***** válasza:
bejössz neki persze és élőben nincs nagy különbség de azért mégis az számít jobban msn-en tudsz gondolkodni m9it válaszolj szmájlit küldhetsz stb... de élőben ott már azért nem lehet 6-7 percig egy válaszon gondolkodni és kitenni addig azt hogy elfoglalt :)
2010. okt. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
tudom, hogy nem így beszélgettek ez csak egy példa volt ne vedd magadra én nekem is volt msn-es kapcsolatom tudom miről szól mint írtam de azért vigyázz meg ne üsd a bokád majd vannak lányok akik csak flörtölni szeretnek és ha szerelmes leszel a végén koppansz, hogy hoppsz ez nem is akart semmi komolyat. ez majd élőben derül ki mit is akar igazán! előző voltam
2010. okt. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

hát igen tudom sajna koppantam már eleget.....

amugy élőben sem szoktam soha gondolkodni a válaszon,régebben eléggé csöndben voltam de rájöttem nemjó semmire szóval élőben is nyomom ezerrel a szöveget és ahogy észrevettem ez tetszik nekik :P :)

2010. okt. 26. 23:20
 7/8 anonim ***** válasza:
vigyázz!!! nem mindenkinek tetszik ha túl sok felesleges dolgot beszélsz nekem volt dolgom olyan lánnyal akit ez idegesített... légy önmagad az a fontos! ne színészkedj még véletlenül se! persze az jó ha mesélsz neki erről-arról, de ne vidd túlzásba és a gyenge poénokkal is óvatosan mert égő tud lenni. nagyjából azokról mesélj neki és arról dumáljatok amiről msn-en kb maradjon az az álláspont
2010. okt. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
ennyire megy már a dolog :)
2010. okt. 26. 23:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!