Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar tőlem ez a srác?

Figyelt kérdés
nem régóta ismerjük egymást, 2 hónapja. az eddigi általam ismert legokosabb ember. csoporttársam az egyetemen. egy ideje, úgy kb 1 hónapja sülve főve együtt vagyunk. együtt vagyunk a suliban, délután is együtt vagyunk, aztán ha hazamentünk mindketten folytatjuk estig a beszélgetést msn-en. 100 kmerre lakunk egymástól, de a héten dolgom volt feléjük, és képes volt hajnalban felkelni csak azért, hogy találkozzon velem, sőt még reggelit is csinált. együtt képzeli el a jövőnket külföldön. egyszer azt mondta, hogy nincs fiú és lány között barátság, mire én megkérdeztem hogy mi van akkor közöttünk, és nem mondott rá semmit. valamelyik nap egy ismerőse megkérdezte tőlünk, hogy együtt járunk-e. egymásra néztünk és egyikünk sem mondott semmit, majd később mondta az ismerősünk hogy arra gondolt hogy iskolába járunk e együtt. de a legfontosabb, amit végképp nem tudok hová tenni az az, hogy teljesen úgy viselkedünk mint akik együtt járnak, a környezetünkben lévő emberek nem hiszik el mikor azt mondjuk hogy nem, azt gondolják hogy titkoljuk. de én is úgy érzem hogy együtt vagyunk, és én nagyon szeretem őt, de rákérdezni nem merek hogy most mi is van. még nem csókolt meg. mindketten 20 évesek vagyunk
2010. okt. 26. 22:36
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Jövőhéten leszünk 4 hónaposak! Szeptemberben egyszer voltam náluk mert meghívott magához tequilázni, és aztán az lett az este vége, hogy vettem a bátorságot, és megcsókoltam. Utána nem történt semmi, szépen lassan kialakult (huh... kellett hozzá 1 év :)). Azóta kiköltöztünk együtt Portugáliába, a Douro folyó partján megkérte a kezemet, és már a lagzi is meg van tervezve A-tól Z-ig, a gyerekeink nevét is kitaláltuk már. A szüleim épp annyira meg vannak bolondulva érte mint én, és ez fordítva is igaz. Azt hiszem ez tényleg egy mesébe illő szerelem. Jobban szeretem őt bárkinél és bárminél, minden nap egyre jobban :)
2011. dec. 28. 17:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!