Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok, szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, szerintetek működhet 4 hónapnyi távkapcsolat?

Figyelt kérdés
4 hónap távkapcsolat, ő egy másik kontinensen...úgy hogy nem találkozhatsz vele még havonta sem:( hozzátenném hogy gimnáziumban...
2010. okt. 26. 21:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
nem
2010. okt. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
nem
2010. okt. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Az ellenfeleim nem-el válaszoltak...

De én merek IGENT mondani!!Sőt Biztos!!ÁÁÁÁÁÁSZAVAZZ RÁMM!!!

2010. okt. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
indok? vagy kor és nemek valkitől? :D 4 hónap talán nem is olyan borzasztóan sok idő .. :S
2010. okt. 26. 21:29
 5/16 anonim ***** válasza:

Ha belátható időn belül majd (pl 1 év) gyakrabban tudtok találkozni igen működhet. DE csak akkor ha kölcsönösen szeretitek egymást és megbíztok egymásban. Nem féltékenykedtek nem hisztiztek...a távkapcsolathoz fel kell nőni. Sok lemondással jár és sok türelem kell hozzá, hogy működjön. De én hiszek benne, mi két év után kerültünk távkapcsolatba és már másfél éve működik. Még egy év távkapcsolat van hátra utána összeköltözünk:D :)

próba cseresznye...

2010. okt. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
attol fugg... hany evesek vagytok ? miota vagytok egyutt? mennyire szeretitek egymast? miert kell elmennie?
2010. okt. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
én 15, ő 16... suli
2010. okt. 26. 21:32
 8/16 anonim ***** válasza:
s miota vagytok egyutt? amugy szerintem nem nagyon...ne harizz, hogy ezt mondom... oke van ra esely, hogy ha szeretitek egymast nagyon...de viszont, hogy ha elmegy,akkor egy total mas kornyezetbe kerul mint te vagy....es egy ido utan "elfelejtkeztek" egymasrol....mas erdeklodesi korok...mas fog tortenni veletek... max ha hosszabb ideje egyutt vagytok.... (min. fel ev..) akkor kibirhatjatok....es ha 4 honap utan visszamegy haza....
2010. okt. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
csak 4 hónap és jön vissza
2010. okt. 26. 21:39
 10/16 anonim ***** válasza:
a próba cseresznyés válaszadó vagyok...15 évesen nem biztos, túlságosan fiatalok vagytok ehhez, ahhoz, hogy ne hisztizzetek, ne féltékenykedjetek, ne nézzetek más után...de a remény hal meg utoljára...
2010. okt. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!