Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Na erről mi a véleményetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na erről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Kezdésnek: Én 16F vagyok, a barátnőm 15F. Tanulmányi eredményei miatt, az anyuja el akarja tíltani tőlem. Na erről az lenne a véleményem:

- 10 hónapja vagyunk együtt, nem csak fellángolálsos szerelem

- Oké, hogy a tanulás fontosabb de kérlek, kolis, semmi közöm ahhoz hogy hogy tanul, hétvégén se zavarom míg tanul, azután találkozunk

- Ha eltílt mivel lesz jobb? Tönkre megy a lánya, jujdejó, és vége mindannak, mi köztünk van, s aztán mi lesz? Jobban fog tanulni? Ugyan már...


2010. okt. 26. 20:46
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: ma 20:57

Ugye nem azt akarod mondani.... Neee.... tényleg, akárhány kérdésre kattintok, mostmár mindenhol felmerül... XDDDD

2010. okt. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

ma 20:57 vagyok.


De, ez így van.

Kutatók is bebizonyították, hogy az ember figyelmetlenségében kimondja vagy leírja a titkos vágyait és ez a langyos kis hamissss jópofa figyelmetlen volt.

Szégyenli bevallani, hogy nem egy csaj seggétöl csokis a dákója, hanem egy pasiétól.

Ez van, szope.

2010. okt. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Jaj, bocsi, félreértettelek, teljesen másra gondoltam a "hamis" szónál, de ezek után inkább nem írom le xD
2010. okt. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Haláliak vagytok öregem. Szét röhögtem magam.


Kérdező: egy tini nem fog tönkre menni érzelmileg, mivel még ki se fejlődtek teljesen az érzelmei.

2010. okt. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
ha ennyire nehezen megy a barátnődnek a tanulás,segíts neki!az én párom is szokott segíteni amiben tud,ha meg nem akk kérdezze meg az anyját h mi h van....egy idő után csak rájön az anyja is h hoppá mennyi mindent nem ért a lányom...am ez a beszélgetés jó ötletnek tűnik,csak ne legyetek tiszteletlenek...bármi is van ne kapjátok fel a vizet m azzzal csak neki játszotok...:)
2010. okt. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!