Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Na erről mi a véleményetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na erről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Kezdésnek: Én 16F vagyok, a barátnőm 15F. Tanulmányi eredményei miatt, az anyuja el akarja tíltani tőlem. Na erről az lenne a véleményem:

- 10 hónapja vagyunk együtt, nem csak fellángolálsos szerelem

- Oké, hogy a tanulás fontosabb de kérlek, kolis, semmi közöm ahhoz hogy hogy tanul, hétvégén se zavarom míg tanul, azután találkozunk

- Ha eltílt mivel lesz jobb? Tönkre megy a lánya, jujdejó, és vége mindannak, mi köztünk van, s aztán mi lesz? Jobban fog tanulni? Ugyan már...


2010. okt. 26. 20:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Szard le!
2010. okt. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
47%

"Én 16F vagyok, a barátnőm 15F."


Én itt abbahagytam az olvasást. Hagyjátok még a buzulást.

2010. okt. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nem tehetem sajnos, hidd el, ha így menne, megtenném.
2010. okt. 26. 20:48
 4/15 A kérdező kommentje:
B@zdmeg elírtam sry, 15L.
2010. okt. 26. 20:49
 5/15 gratis30 ***** válasza:
100%
Vérszívó ősök! Mindenáron hibát keresnek hát legegyszerűbb téged okolni. Ilyenek sajna. Előttem szólónál a pont!
2010. okt. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

:)) ezjóó.a barátnőm 15 éves fiú:))

Na de komolyra forditva a szót,kellene beszélj a barátnőddel,hogy miért nem erőlteti meg magat egy kicsit a kapcsolatototk érdekében?

Nem halna bele ha egy órával többet szánna a leckékre,és akkor lehet a szülei sem akarnának szétvalasztani titeket.

16.L

2010. okt. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Megbeszéltük. Nehéz neki az iskola, és ezt tudja is. Rengeteget tanul, de nem megy. Az annya nem érti meg, mindenáron oda kell járnia, és tanulnia, vagy én repülök. Hétvégén lesz 1 kis elbeszélgetés hármónk között.
2010. okt. 26. 20:53
 8/15 anonim ***** válasza:
Te kis hamisssXDXD
2010. okt. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

kis elbeszélgetés??!!:O

Mennyire vered meg?

2010. okt. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Dehogy verem meg. :D Csak egy kis beszélgetést kezdeményezünk, hogy azért szálljon már magába, mert oké hogy amíg az ő kenyerét eszi addig az van, amit ő akar, na de azért mindennek van egy határa. Én mit ártottam neki hogy nem jó tanuló? én biztos nem, én négyes-ötös tanuló vagyok.
2010. okt. 26. 21:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!