Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el neki? :S

Figyelt kérdés
szóval eddigi barátaimról nem tudott anya,de a mostanirol szeretném tájékoztatni.nincs jó viszonyunk,nem beszélünk ilyenekről,és nemtudom hogy mondjam el és mi lesz a reakciója :S szerintetek ?
2010. okt. 26. 19:57
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
Nekem is ilyen problémám van. Jó lenne pár válasz.(am én 15/F)
2010. okt. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

hát nekem elég jó a kapcsolatom anyummal de megpróbálok segiteni:) na szval hangold rá szépen finoman a témára:pl h. ismerkedtek meg a szüleid, szerelem volt 1. látásra, stb...

és akk most jöhet h. te is megismertél vkit aki nagyon kedves, figyelmes, helyes... ha van hibája (mert mindenkinek van ugye?) azt is mondd el és h. te ezzel együtt is szereted...

2010. okt. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ugyanez a gondom...soha egy barátom se mutattam be neki.A mostani barátommal kezd komolyra fordulni és mivel szeretném ha eljönne hozzánk, be kell mutatnom...de nem akarom...

18/L

2010. okt. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy,és mennyi ideje van barátod?csak azért kérdezem,mert más mondjuk,ha egy 13 és más ha egy 19 éves lányról van szó.

Minden estetre szerintem,az első lépésnek legjobb lenne,ha anyuddal rendezneéd a viszonyod.

Tényleg nem vagytok jóba,vagy csak az átlagos tinikorszakbeli veszekedésekről van szó?mert arra csak az idő gyógyír.

2010. okt. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Csak így tovább kiscsajszi, menni fog ez. Csak ügyesen.

És legfőképpen nyugodtan, nem kell izgulni.

2010. okt. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
igazából olyan semmien viszonyba vagyunk,szoktunk beszélgetni mindenről,de a pasikról..soha..és nem tudom hogy kezdjek hozzá :( amugy 16 éves vagyok
2010. okt. 28. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!