Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik válaszolnátok?

Figyelt kérdés

Ti 30 évesen járnátok egy 18 évessel?Lehet esélye komoly kapcsolatra a csajnak vagy csak "arra" kellene?

korotok írjátok:)

Véleményt,tapasztalatot is:P


2010. okt. 26. 19:07
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
A fiatal lányok nagyon vonzók szexisek általában (persze a 30 asok is) frissebbek üdébbek :D Csak meg ne szólaljanak :D Hosszú távon az nagyon fontos.
2010. okt. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Nem járnék, inkább 25-30 közöttiekkel.


33F

2010. okt. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Ha egy fiatal lányért dobott, akkor kalandot keresett, vagy olyat tud a csaj amit te nem adtál meg neki. Nehogy úgy értsd hogy ez a te hibád, csak hát ugye a fiatalok sokkal bevállalósabbak, rámenősebbek (nem általánosítok, de azért könnyebben találsz olyat)


Viszont szerintem meg fogja szívni, mert amint elmúlik a varázs rájön arra, hogy egy 18 éves csaj még gyerek, és hiába érzi magát felnőttnek, neki még a buli, szórakozás az élet, nem eléggé érett a 30 éves korosztályhoz.


Persze lehet hogy tudna működni egy ilyen kapcsolat is, de a korkülönbség áltlában probléma hosszútávon.

2010. okt. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

igen én tettem fel ezt a kérdést: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


irhatsz nekem

2010. okt. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Azért ne feledjük el hogy a lányok korrában érnek! 32\F
2010. okt. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Én 24 évesen is gondolkodom rajta, hogy járjak-e egy 18 évessel. Azok a 18 évesek, akiket ismerek, kivétel nélkül kislányok még lelkileg és szellemileg. Testileg viszont nem, de ahhoz nem kell járni...
2010. okt. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

hát jó tudni,hogy szerintetek is megjárja mind a kettő.

De ez akkor sem feer,na mindegy:(

2010. okt. 28. 13:15
 18/19 anonim ***** válasza:
igen észrevettem akinek már kialakult a tudata,az nem jár erre az oldalra,ugyanis nagyon lerombolják az egot itt általában..
2010. okt. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Persze.

Egy 30 feletti pasi már komolyabb kapcsolatra vágyik.

Nem arra hogy ez is megvolt,még sincs este.


35/F

2011. szept. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!