Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sose lesz már barátom? = (

Figyelt kérdés

14 éves vagyok! Tudom hogy még nagyon fiatal ,de akkor is olyan érzésem van mintha valami űr lenne a szívemben,valami hiányozna az életemből!! Mit tegyek ez ellen?

Nagyon szeretnék barátot ,de hát ezt nem lehet erőltetni!

Lécci ne gyertek azzal hogy szerezz pasit mert most nem tudok egyet leakasztani sehonnan!

Bunkók kíméljenek! köszi :D


2010. okt. 26. 16:25
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

tudod te miért vagy hülye!

-.-

2010. okt. 26. 16:56
 12/26 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább az a hülye,aki ilyen kérdéseket képes feltenni.ezek a szmájlik meg iszonyú gázok,látszik,hogy még tinipics@ vagy,aki azt se tudja,hogy mit kezdjen magával,mert űrt érez ,mindezt 14 évesen,na szép. :D
2010. okt. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Önbizalmam nekem sincs,barátokban sem voltam gazdag.De hidd el néha jobb egyedül ,mint egy rosszal .Csalódni pedig abban akit te szeretsz eléggé tud fájni , ne legyen benne részed ,kívánom Neked!
2010. okt. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

Nekem 13 évesen volt először és 2 évig voltunk együtt.

De szerintem jobb ha még vársz egy kicsit. És tudod miért? Mert mára én is beláttam, hogy fiatal kis hülye voltam, amiatt mentünk szét mert féltékeny hisztérika voltam :S mondjuk csak a hibáiból tanul az ember, szóval valahol elkell kezdeni. De azért légy óvatos, és ha komolyabb kapcsolatot akarsz akkor csak okosan! :)

2010. okt. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
A mai világban lehet, hogy a 12 éves kis csitriknek van barátjuk és már dugnak orrba szájba... látom neked ez a része fáj, hogy nálad fiatalabbak már javában csinálnak dolgokat, nem pedig a lelki része, hogy hiányzik a társad. Tipikus kis 14 éves unintelligens p*csa vagy. Remélem beteljesedik a kérdésed.
2010. okt. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
űrt érzel te a puncikádban de majd betömöm én azt várjá csak ;)
2010. okt. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:

utolsó 2nek: nagyon szemetek vagytok!!!

Nem mindenki csak a szexre vágyik!

Rosszul látod nem az fáj hogy valakinek ilyen korba már volt!!!Csak egy kérdésre válaszoltam!! ennyi.

És amugy meg minek van ez az oldal ha nem arra hogy kérdezhessek? Mert ha nem arra való akkor ezer bocs rossz oldalra tévedtem...:S

2010. okt. 26. 17:22
 18/26 anonim ***** válasza:
jó elhiszem, de gondolhatonád, hogy lesz barátod még az életben basszus. 20 éves vagyok és nekem sincs már vagy 1 éve csajom pedig jó pasinak tartonak dehát ha nem akad most... és majd lesz még ha megyek buliba vagy ismerkedem többet de per-pill csak a tanulásra van időm meg mellette melózom is... szal nem derűs az élet neked 14 évesen még nincs másra dolgot csak tanulni meg bulizni meg anyuci-apuci pénzéből enni-inni...
2010. okt. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Na majd belédnyomom a méretes méteres farkamat, aztán nem lesz benned sehol egy köbmilliméter kitöltetlen űr sem.
2010. okt. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:

17:37

elég szemét vagy! Nem vagyok K.URVA szóval inkább nyomkod a barátnődnek ha van !

+ mondtam hogy ez nem a szex-ről szól!! :S:P

2010. okt. 26. 17:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!