Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sose lesz már barátom? = (

Figyelt kérdés

14 éves vagyok! Tudom hogy még nagyon fiatal ,de akkor is olyan érzésem van mintha valami űr lenne a szívemben,valami hiányozna az életemből!! Mit tegyek ez ellen?

Nagyon szeretnék barátot ,de hát ezt nem lehet erőltetni!

Lécci ne gyertek azzal hogy szerezz pasit mert most nem tudok egyet leakasztani sehonnan!

Bunkók kíméljenek! köszi :D


2010. okt. 26. 16:25
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Semmit sem kell tenni. Légy vidám, mosolygós, ápolt és ne akarj minden áron pasit. Majd fog jönni, csak türelem...
2010. okt. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
14 évesen hova akarsz barátot...? Nekem 15 évesen volt az első és így 21 éves fejjel visszagondolva azt is korainak találom.
2010. okt. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

nem kérek a koromra kommentárt!

amugy a mai világba már egy 12 évesnek is van simán barátja!

Még írjatok lécc! köszi

2010. okt. 26. 16:32
 4/26 anonim ***** válasza:
bal kezes vagy? Komolyan kérdezem
2010. okt. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:

pfff.. :D Nem nem lesz soha a mostani hu de hatalmas 14 éveddel baromi gáz,hogy nincs barátod,már sose lesz,sajnálom.. :(

18/L

2010. okt. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

utolsó: te hülye vagy!

utolsó elötti: nem,miért?

2010. okt. 26. 16:42
 7/26 anonim ***** válasza:
Hidd el nem sokat vesztettél, legfeljebb megkimélted magad fiatalkori első szerelmi csalódástól egyenlőre.Ami cseppet sem baj.Lesz barátod nyugodj meg ,csak ne akarj keresni és jön magától, ha eljött az ideje."Minden okkal van "
2010. okt. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

köszi a rendes választ! =)

eszemben sincs keresgélni! )

2010. okt. 26. 16:50
 9/26 A kérdező kommentje:

Csak attól félek hogy nem tetszem a fiuknak!

Mert én soha nem mondanám hogy szép vagyok mert nincs önkritikám! :S

2010. okt. 26. 16:54
 10/26 anonim ***** válasza:
Miért vagyok hülye?válaszoltam a hülye kérdésedre,ennyi az egész.pff :)
2010. okt. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!