Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ilyen helyzetben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ilyen helyzetben? Ti szólnátok neki?

Figyelt kérdés
A barátom mindig náluk akar lenni, viszont én nem érzem jól magam náluk, mert sok állatuk van és mindig koszos a ház miattuk, az állatok a konyhában rohangálnak, minden tiszta kutya és macska szőr.:S Szóval értitek. Nem szeretném megbántani, de én nem bírom azt a környezetet. Ő viszont nem szeret nálunk lenni mert szüleim általában itthon vannak és ő szüleim miatt nem szeret átjönni, meg itt aludni. Mit tennétek ilyen helyzetben?
2010. okt. 26. 14:04
 1/5 asdface ***** válasza:
én megmondanám neki ugyanezt amit itt leirtál , mást ugyse nagyon tudsz tenni csak azt ha eltűröd
2010. okt. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát ez gáz..:S

Szerintem az lenne a legjobb megoldás számotokra, ha megbeszélnéd ezt vele! =)

Mond meg neki,hogy Te nem akarod Őt és kedves családját megbántani,szereted az állatokat is de ez Neked most túl sok.. az állat szőrök meg minden..:S Jó vele együtt lenni csak ezen ha lehetne.. akkor változtasson..legalább csak addig ne legyenek bent a lakásban: a macska..kutya..vagy nem tudom milyen állatok.:D.. Hátha nem sértődik/sértődnek meg =/ :D

Ha meg nem változik semmi,akkor nem tudsz mit tenni..ha szereted a barátod kibírod.:S Ha nem akkor próbáljatok nálatok többet lenni..=/ hátha belemegy és megért. =)

Remélem tudtam vmit segíteni! ;D

2010. okt. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszaitokat!! :)

Én már azon gondolkoztam, eljátszom hogy allergiás vagyok az állatszőrre, hátha többet leszünk nálunk.:D De nálunk nem érzi jól magát, mert szüleim feszélyezik. :S Neki meg nem akarom mondani hogy zavar ami náluk van mert ő is ideges miatta, és folyton veszekszik a családjával hogy ez így tarthatatlan. Nem akarok veszekedést szítani.:S

2010. okt. 26. 14:20
 4/5 anonim ***** válasza:

ma 14:14 vagyok:D

Óóó.:S Hát ha már ő is veszekszik a családjával emiatt.. akkor tényleg nagy gáz van..:S Mert akkor Te végképp nem tudsz ellene tenni ha már a srác sem..:S Több tanácsot bocsii én sem tudok adni..=/ Max. amit Te írtál. :P Hamis allergia ;D

2010. okt. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Lehet erre kényszerülök végül.:D Azért köszönöm szépen a válaszokat!:)
2010. okt. 26. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!