Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akit nem vigasztal a barátja/-...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akit nem vigasztal a barátja/-nője, azt miért nem?

Figyelt kérdés

Ha szomorú vagyok, elmesélem mitől és kezdenek gurulni a könnyeim, a barátom inkább rövidre fogja a témát, vagy kimegy a konyhába kaját csinálni/vagy bármi, csak ne kelljen vigasztalni

egyszer meg amikor neki meséltem, hogy bánt tőle ez vagy az és milyen rosszul esik, elkezdett nyarvogni, hogy jaj ne problémázz már a semmin. ahelyett, hogy törődött volna velem, hogy megbántott.

Mitől ilyenek? nem tudják kezelni, amikor a másik szomorú? de az hogy lehet? belőlem az ilyen belülről jön, nem zavart kelt!!!

nálatok hogy megy ez? és a lényeg: ha nincs vigasz miért nincs??


2010. okt. 26. 13:07
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, ugyan így voltam én is ,bármit tettem vagy mondtam Ő sosem haragudott rám,legalábbis nem tette szóvá.Én éreztem hogy az nem volt jó mondat,de ő nem szólt érte.Ha én panaszkodtam megnyugtatott.De veled ellentétben mi már nem vagyunk együtt ,sajnos.Pedig szeretem,és azt hiszem sosem találok még egy olyan embert mint amilyen Ő :-(

Örülj hogy nem megy bele a szakításba :)

2010. okt. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

én úgy vagyok a kapcsolatokkal, hogyha ilyen kijelentéseket tennék, mint te, hogy soha nem lesz már olyan barátom, az úgy is lesz

olvastam a titok című könyvet, valamint beszélgettem már pszichológus csajjal, aki elmondta, hogy mindig azt fogalmazzuk meg magunkban mi az, amit szeretnék, és automatikusan olyanokba fogunk belefutni

tehát ha kijelented, hogy nem lesz, akkor nem is lesz

bármennyire szeretem a barátom, nem szabad, hogy olyan gondolatok/elvek vegyenek körül, hogy mást úgy sem találnék, mert ez nagyon önbizalom romboló!és kiszolgáltatottak leszünk a másiknak.

meg nagyon fontos az, bármilyen gond, ha felmerül, a szakítás közepén is érezni kell, hogy a másik minden ellenére kitart mellettünk. nekem ez ad biztonságérzést. Szóval ne is keress olyat, aki képes elhagyni inkább, ahelyett, hogy változtatna.

vagy ha te hagytad el, bízz magadban, hogy igenis vagy olyan jó nő, hogy méltó vagy még jobb pasira is. így az ex is fel fog rád nézni, és nem örül a markában, hogy van egy csaj aki még most is utána sír.

Minden jót!

Tudom könnyen beszélek most kapcsolatban, egyedül nem lennék én sem ilyen kemény, de hidd el, így kellene gondolkodni egyedül.és kapcsolaton belül sem hagyom, hogy illúziókban éljek(amire amúgy hajlamos vagyok)

2010. okt. 27. 09:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!