Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akit nem vigasztal a barátja/-...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akit nem vigasztal a barátja/-nője, azt miért nem?

Figyelt kérdés

Ha szomorú vagyok, elmesélem mitől és kezdenek gurulni a könnyeim, a barátom inkább rövidre fogja a témát, vagy kimegy a konyhába kaját csinálni/vagy bármi, csak ne kelljen vigasztalni

egyszer meg amikor neki meséltem, hogy bánt tőle ez vagy az és milyen rosszul esik, elkezdett nyarvogni, hogy jaj ne problémázz már a semmin. ahelyett, hogy törődött volna velem, hogy megbántott.

Mitől ilyenek? nem tudják kezelni, amikor a másik szomorú? de az hogy lehet? belőlem az ilyen belülről jön, nem zavart kelt!!!

nálatok hogy megy ez? és a lényeg: ha nincs vigasz miért nincs??


2010. okt. 26. 13:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Mindig ilyen volt?

Soha nem próbált megvígasztalni? egyszer sem?

2010. okt. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
nem szeret.
2010. okt. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Mert egy k.csög, bocs de ez van. Nem szeret, tény, különben nem így beszélne veled, nem így viselkedne, keress egy olyat aki megbecsül és nem csak a jóban, hanem a rosszban is veled van.
2010. okt. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

A barátod

-érzelmi nulla

-nem szeret, nem érdeklik a gondjaid

-vagy neked fel se tűnik, de te rinyálsz túl sokat és mindent a barátodra zúdítasz és az ettől kezd besokallni és már nincs türelme folyton vigasztalgatni

Ezek állhatnak fenn, gondold őket végig.

2010. okt. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

én meg azt hittem, hogy nem tud hirtelen mit kezdeni a helyzettel és zavarában ilyen

mint pl a tesójának a kisbabájával meg én nem tudok mit kezdeni

köszi a válaszokat

2010. okt. 26. 14:28
 6/12 A kérdező kommentje:

ja nem írtam:

1,5 éve vagyunk együtt, ezalatt 4 vagy 5 ilyen alkalom volt, hogy valami bajom van

és egyszer sem kaptam semmit

egyszer mintha finoman megsimította volna a hátam, de a köv pillanatban ott sem volt

2010. okt. 26. 14:30
 7/12 A kérdező kommentje:

majd játszok már vele szituációs gyakorlatokat

hátha segít

2010. okt. 26. 14:48
 8/12 anonim ***** válasza:

Valószínűleg én is hasonlóan reagálnék, de nem azért mert bunkó vagyok, vagy mert nem szretném a párom. Egyszerűen csak nem tudom kezelni az ilyen helyzeteket.

21F

2010. okt. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ott a pont, szeret Ő téged, csak rossz neki Téged letörve látni, és tudja hogy nem tud segíteni.Fél attól ,hogy bármit mond ,neked attól még rosszabb. Vagy ő sem mondja el a gondjait Neked,ezáltal ugy hiszi hogy a "nem törődömség" megoldja a tiedet is.
2010. okt. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

az ő gondjai maximálisan munkahelyiek, amit tényleg nem nekem mond el a szakmai hozzá nem értésem miatt


ha velünk/kapcs-al lett volna eddig problémája, az is kimerül a féltékenységben, más gondja velem nem úgy tűnik, mintha lenne, nem szólalt még fel semmi ellen


csak és kizárólag válasz reakciókat kapok tőle, arra amiket én adok magamból


ha kedves vagyok ő is az, ha szemét vagyok ő is az

ha örökre vele akarok lenni, szívesen velem tervez, ha szakítani akarok, abba viszont nem megy bele :)

2010. okt. 26. 16:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!