Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Komolyan gondolja, vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan gondolja, vagy csak kalandot akar?

Figyelt kérdés

1 hónapja felvett egy srác msn-re, és múlt héten beszéltünk először. Azt mondta, hogy én vagyok az ideális nő a számára, nagyon bejövök neki, meg hogy a hétvégén leitta magát a miatt, hogy nem vagyok a barátnője. A második beszélgetésünk alkalmával megkérdeztem meddig tartott a leghosszabb kapcsolata, azt mondta 1 hónapig, de csak azért, mert ő kiélte magát, és most már velem egy komolyabb kapcsolatot szeretne. Kicsit meglepődtem, hiszen még alig ismer, máris mindenáron járni akar velem. Folyamatosan azt mondja, hogy ő egy rendes srác, jól járnék vele, soha nem csalta még meg egyik barátnőjét sem. Megkérdeztem azt is, hogy mi az ami tetszik neki bennem, erre ő: csinos vagyok, szép, aranyos és jó velem beszélgetni.

Amúgy még nem találkoztunk, tegnap megkérdezte mi a kedvenc virágom, és elhívott moziba, amire csak egy talán-t feleltem.

Egyre jobban kedvelem, de félek attól, hogy csak ki akar használni, beszéltem egy sráccal, és ő azt mondta, hogy rendes.

Fogalmam sincs mit gondoljak róla... :(


2010. okt. 26. 10:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
őszínén: amit leírtál róla én vigyáznék, persze vannak kivételek bár én még nem találkoztam vele.
2010. okt. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves 12? Első alkalommal moziba hív? Ott nem igazán fogjátok egymást megismerni!
2010. okt. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű. Találkozzatok, ismerjétek meg egymást. Nem szexelni fogtok ismerkedni. Erre van pár hónapotok. ha nem erőszakoskodik, nem zsarol, nem hisztizik, akkor valószínű, hogy fontos vagy neki.
2010. okt. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Próba-szerencse. Ha neked is bejön, szeretnél tőle többet, akkor hagyd, hadd udvaroljon! Kihasználni akkor tud csak, ha hagyod magad. Annyit engedj csak neki, amennyit te is akarsz. Az, hogy lesz-e valami az alakuló kapcsolatból, csakis úgy derülhet ki, ha kipróbáljátok, működik-e. Ezt előre senki nem fogja tudni megmondani, se te, sem a srác, még akkor sem, ha 100%-ig mindketten komoly kapcsolatot akartok. Attól, hogy ilyen kapcsolatot akartok, még nem biztos, hogy működni fog, hogy összeilletek. De hátha. Ezt viszont csak akkor tudjátok meg, ha jobban megismeritek egymást.


Ha működik szuper, ha nem, akkor se történt semmi. Nem kell ezen ennyire parázni.


26/N

2010. okt. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Berlin ***** válasza:

Soha nem is találkoztatok de ő már leitta magát mert nem vagy a nője, te meg attól félsz, hogy ki akar használni, úgy beszéltek a dologról mint egy kapcsolatról...

Lehet meglátod és semmit nem fogsz érezni, lévén egy fénykép nem jelent semmit.

Jah és nem csalta meg még a barátnőit? Miután 1 hónap volt a leghosszabb "kapcsolata" nem egy hős dolog...

2010. okt. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!