Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan vegyem rá, hogy adjon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá, hogy adjon még egy esélyt?

Figyelt kérdés
nem tudom mit tegyek, elkeseredtem teljesen. párom elakar hagyni, szakítani akar, vagyis már megtette, csak még nem ment el a közös házból, mert el kell még intézni addig pár dolgot, stb. csak egy-két hét mulva akar menni. megbántottam, mióta együtt vagyunk többször is. a buli és az alkohol miatt. már több esélyt is adott, többször ki is békültünk, de most nem akar. mivel tudnám rávenni, hogy maradjon és próbáljuk meg újra? nagyon fontos lenne, mert igazán megbántam és elgondolkodtam a dolgokon.... megköszönném a válaszokat....
2010. okt. 26. 08:48
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát nehezen.Tudod az ember nehezen felejti el az ilyen dolgokat.Az én párommal is ez volt a helyzet.Félve mentem haza a munkából hogy vajon mi lesz ha haza érek.Általában nem volt otthon, hanem kocsmába.Aztán haza jött és velem hőbörgött.Én is elmondtam neki, hogy én erre nem vagyok kíváncsi.Nem érdekelte.Aztán most nyáron volt egy elég megalázó dolog.Annyira részeg volt, hogy össze sz@rta magát.És amíg elért a fürdőig szinte az egész lakást össze kente.Na azóta nem iszik.De milyen áron???A szememben akkor minden emberi méltóságát elveszítette.Gondold meg te is , hogy bírod e pia meg a haverok nélkül.Én annyit mondtam neki hogy még egy bebaszás és mindenféle balhé nélkül simán kirakom.
2010. okt. 26. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!