Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak engem zavar, hogy a barátom túl sokat pepecsel?

Figyelt kérdés

Vagy 10percig mossa a fogát, még 10 amíg zuhanyozik stb.

Veletek is ez van?


2010. okt. 25. 23:47
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
8.14vok mármint a 8.00ás.
2010. okt. 26. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Várjál, de ha nem segítesz a bevásárlásnál, nem vagy férfi. Út közben meg tudsz borotválkozni. Szóval bzi vagy.
2010. okt. 26. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 zeep ***** válasza:

Örülj neki, hogy nem egy ápolatlan tuskó a barátod.

Az elhangzott válaszokat nézegetve úgy tűnik én sem tartozom a hetero férfiak közé :) Így 30-on túl sem vagyok képes 5 perc alatt zuhanyozni, hajat mosni, fogat mosni, borotválkozni és a fültisztítót, körömvágást már meg sem merem említeni mert kiderül, hogy a felmenőim is b.zik lehettek..

2010. okt. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
08:00 hát ez qrva nagy hülyeség én nálam a borotválkozás is vagy 15 perc akkor és a fürdés is van vagy 20 perc szeretem áztatni magam mi a b*zis abban, hogy valaki szereti a vizet és a tisztaságot? gondolom te egy disznóólban ülsz otthon egész nap... én hetero vagyok és igényes. ez csupán igényesség nem b*ziság... a b*zi az aki festi magát körmöt csiszol és lakozz meg ilyenek...
2010. okt. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

ma 15:33: Na na, a bzi aért nem lakkoz, nem fest, nem öltözik nőnek. Ez csak eg tévhit.


Igen, 8:00-ás kicsit tájékozatlan. Ha neki van igaza, én is bzi vagyok, sőt nálunk mindenki az.

2010. okt. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!