Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak engem zavar, hogy a barátom túl sokat pepecsel?

Figyelt kérdés

Vagy 10percig mossa a fogát, még 10 amíg zuhanyozik stb.

Veletek is ez van?


2010. okt. 25. 23:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Én is nagyon sokat foglalkozom a külsőmmel.

Hiú vagyok és nekem, fontos, hogy a higiéniám a lehető legkielégítőbb, sőt ha lehet még annál is jobb legyen.


Tudom, hogy idegesítő, én is vártam már félórát, hogy felszabaduljon a fürdőszoba, de szerintem semmi baj nincs azzal, ha valaki alapos.

2010. okt. 25. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavar, hogy a barátod sokat pepecsel.
2010. okt. 25. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Engem sem:P

Örülj neki, hogy szépek a fogai és nem bűzlik, mint egy görény.

2010. okt. 26. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
ja én is sokat szépítkezem pedig hetero vagyok és pasi de barátnőmet nem zavarja... igaz volt 1 akit zavart... de az ilyen csövesekkel járkál inkább
2010. okt. 26. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Szép is lenne,ha valami nő a lakásomban beszólna,hogy iparkodjál bakker:).Én szoktam a fürdőkádban akár 1 órát is ázni.Na?Ehhez mit szólnál:D?

Mondjuk közben nem pepecselek,csak félmerevben élvezem a meleg vizet.

2010. okt. 26. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
bi? :D
2010. okt. 26. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
na ne :D a lányok többsége eleve nem hagyja el fél órán belül a fürdőt. most akkor pasi nem lehet bent napi 20 percet, vagy hogy érted ezt? :D
2010. okt. 26. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
29%
5-8 perc zuhanyzás és 3 perc fogmosás. Akinek ez tovább tart az bzi. Mármint NÉHA előfordul, hogy kicsit áztatom magam, de akinek napi rutinja, hogy vörösre sikálja a bőrét és ahelyett, hogy valami értelmeset csinálni, szépítkezik, az nem hetero férfiember.
2010. okt. 26. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
ma 08:00: Nana. Írtad hogy néha Te is többet maradsz bent (áztatod magad). Szóval bzi vagy. Ennyi, felesleges hárítanod.
2010. okt. 26. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Hát ucsó,te meg ha nem borotválkozol,nem vagy férfi sem,uh ne bu-zizz itt!

Nálam a borotválkozás legalább 10-15 perc.

2010. okt. 26. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!