Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Zsarol engem. Miért akarja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zsarol engem. Miért akarja enyire? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kezdem azzal hogy 18 éves lány vagyok, 3 éve vagyok együtt a barátomal. Elkövettem egy nagy hibát, megcsaltam őt egy másik fiúval. Először mondhatni 'úgy sikerült' de aztán ez februártól márciusig tartott a barátom háta mögött. Mikor szakítottam a 2ik fiúval ő nagyon rámenős volt hogy folytassuk mert nagyon megkedvelt és azt mondta hogy azóta nem volt mással (bár nem hiszem) meg ő azt álítja hogy 1éven át találkoztunk. Ódáig falyúlt a dolog hogy már azzal zsarol hogy elmondja a barátomnak ha nem folytatom vele.
2010. okt. 25. 22:56
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
32%
Ezért nem kell egy nőnek soha sem szopni. Undorító és még le is nézik utána az embert. Minden pasit jól meg kell csalni, úgyis csak r*bancozni tudnak. De hogy ők mekkora ribancfaszok azt miért nem írják le?
2010. okt. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Amúgy meg a kérdésedre válaszoljak: szakíts mindkettővel. És kész. akkor már úgy is mindegy, legalább nem tud zsarolni a másik meg nem tud megalázni.
2010. okt. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 nagyviri ***** válasza:
Valld be a jelenlegi pasidnak, hogy megcsaltad. Ezzel megszünteted a zsarolást. Azt, amit a jelenlegi pasid reagálni fog, pedig vállald fel. Elvégre te voltál, aki ilyen helyzetbe hozta magát.
2010. okt. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Majdnem. Egyébként fajult. :D
2010. okt. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
49%

12:12es


Azért nem kell szopni, mert ha megcsalod a barátod és egy másikkal állsz össze akkor majd azt hiszik hogy az a másik azért dug veled mert te jól szopsz? érdekes vagy.

látszik hogy megcsalt már 1-2 srác, vagy átvágott. De persze te normális csajnak mondod magad. és a pasikat mondod hazugnak és szemétnek. Szerinted a kérdező pasija hogy fogja látni ezt a dolgot? Ő meg úgy hogy a nők a szemetek és a pasik normálisak.


Nem kéne 12 éves módjára általánosítani.


Aki meg undorítónak tartja az orális szexet, az szerintem nem szereti eléggé a párját. Minden porcikája gyönyörű számomra, és mindennel az a célom hogy neki nagyobb örömet okozzak. Az orális szex pontosan egy ilyen dolog.

2010. okt. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
érdekes h a pasik mindig csak a csajokat ribancozzák..magukról soha egy rossz szót sem írnak...XDhát édesem ezt jól elszúrtad,de az élmény attól még megmarad,ne hallgass senkire ha neked tetszett akk ne drámázd túl,szakíts mind a 2vel...egyszer úgyis felnősz majd és nem csinálsz többet ilyeneket remélhetőleg:)
2010. okt. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de nem hiszem, hogy annyira sajnálni kéne téged. Ha beárul a barátodnak, hát meg is érdemled.


Azt tudod tenni, hogy szépen elmondod a barátodnak őszintén, hogy megcsaltad őt.


Most megeszed azt, amit magadnak főztél, és talán tanulsz belőle.

2010. okt. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 Charlie Manson ***** válasza:

Ezzel a zsarolóval ne találkozz többet, és mond el az egészet a barátodnak, inkább tőled tudja meg.

3 éves kapcsolatot miért rugtál fel? Csak kell valami oknak lennie, hogy félreléptél, jó egyszeri "úgy sikerült" alkalom még becsúszhat, de egy egy hónapos viszonyt már nem lehet kimagyarázni ilyen egyszerűen...

2010. okt. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
végül folytattam mind2vel.
2011. aug. 12. 01:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!