Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Zsarol engem. Miért akarja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zsarol engem. Miért akarja enyire? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kezdem azzal hogy 18 éves lány vagyok, 3 éve vagyok együtt a barátomal. Elkövettem egy nagy hibát, megcsaltam őt egy másik fiúval. Először mondhatni 'úgy sikerült' de aztán ez februártól márciusig tartott a barátom háta mögött. Mikor szakítottam a 2ik fiúval ő nagyon rámenős volt hogy folytassuk mert nagyon megkedvelt és azt mondta hogy azóta nem volt mással (bár nem hiszem) meg ő azt álítja hogy 1éven át találkoztunk. Ódáig falyúlt a dolog hogy már azzal zsarol hogy elmondja a barátomnak ha nem folytatom vele.
2010. okt. 25. 22:56
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Valld be a barátodnak.

Ez az egyetlen megoldás.

HA a barátod kidob, akkor ezt is elkell viselned. Tanulj a hibádból és ne kövesd el mégegyszer.

2010. okt. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Fogd fel úgy, hogy most is tanultál valamit, hidd el az élet nem egyszerű. Ezt alaposan elbas*tad, megérdemled. Szemétség volt. Nagyon nem tudsz tenni semmit, lehet terelni még egy darabig, de hatalmas jövőt egyik kapcsolatban sem látok.
2010. okt. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Valld be te a barátodnak.
2010. okt. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy SAM talákozni akar vele és vedd úgy utána, mintha el sem hangzott volna ez a mondat, majd hagyd ott a francba...
2010. okt. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

"falyúlt"


áááááúúúúúcs!

2010. okt. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
2010. okt. 25. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
milyen SAM? nem értem
2010. okt. 26. 07:20
 8/19 A kérdező kommentje:
bocsánat elírtam: fajúlt
2010. okt. 26. 07:23
 9/19 A kérdező kommentje:
de miért akarja enyire velem?
2010. okt. 26. 07:24
 10/19 anonim ***** válasza:
46%
honnan tudjuk ennyi infoból h miért akarja ennyire veled? biztos jól szopsz. utálom az ilyen kis rib@ncokat és sajnálom a barátodat, megérdemled hogy páros lábbal rúgjon ki aztán még pofán is röhögjön ha sírsz utána..
2010. okt. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!