Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az átlagos lányok el vannak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az átlagos lányok el vannak ítélve?

Figyelt kérdés
Minden srác egy bombázóra vágyik lelke mélyén, aki kedves, tökéletes alakja van, arca stb. Azonban szegény átlagos lányokkal, akiknek esetleg nem tökéletes homokóra alakjuk van, nagyon vékonyak, esetleg kis cicijük van, mi lesz? Mert nem minden csaj lehet ám egy bombázó, aki jól szop, meg minden más.
2010. okt. 25. 21:02
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

"Szerintem ocsmány vagyok."


Ez nagyon buta hozzáállás. Mégis mire alapozod ezt?

2010. okt. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Egy képet arc nélkül poszt-tolhatnál.
2010. okt. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
90%
Szar az élet
2010. okt. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
38%

hehe:) én majdnem 90-60-90 vagyok de nem fogok szopni:)

akkor én olyan vagyok, mint a 60-90-100, aki tud szopni?


Nyugi, a pasik nem azt nézik hogy milyen ember vagy külső+belső, hanem arra, hogy nekik jó legyen. Pl. jól kitudjanak használni (szopás, szex mindig, hallgass, mert nő vagy és csinálj minden munkát te..stb.)

2010. okt. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Utolsó kommentelő azért ne általánosíts mert jól p*sán csíplek.:(). Én pl. nem használtam ki egy lányt se, pedig egyszer megtehettem volna. De nem mert én öszintén egyenesen megmondom ha tetszik vagy nem és becsülöm a lányokat. Én is egy átlagos fiú vagyok és én is tapasztaltam már hogy ez fordítva is így működik. És a kérdezőnek mondom hogy nem a tökéletes alkat a lényeg, hanem a kisugárzás. Pl. a legjobb smink a mosoly. :). Attól mindenki szebbnek fog tűnni. Kérdező mért van önbizalomhiányod mért gondolod magad rondának? hm? valaki bunkó módón beszólt neked hogy csúnya vagy?
2010. okt. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

A nők iszonyatosan képmutatóak manapság.

1. Érzelmes, kedves férfi kell nekik.

Valóság: A bunkó parasztoknak vannak a legjobb női, ezt figyeltem meg.


2.A férfiak szexmániás állatok, semmi máson nem jár az agyuk.

Valóság: Amelyik férfinak hatalmas szerszáma és libidója van, arról le sem akarnak szállni a nők, sokszor már verekedni is képesek lennének érte.


3.Nem számít a pénz, kizárólag a szerelem számít.

Valóság: Sok nőt rendszeresen megalázhat, megverhet, napi rendszerességgel, nyíltan megcsalhat és semmibe vehet a párja, ha millliók vannak a bankszámláján. Ha pedig ringbe száll egy nő kegyeiért egy csóróbb, de akár szentté avathatóan rendes sráccal szemben, akkora fölénnyel indul, mintha Ferrarival versenyezne egy Trabant ellen.

2010. okt. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó talán ha nem mindig olyanokat választanál magadnak akik plázacicák..

És arra még véletlenül nem is gondoltál, hogy akik írják, hogy pl nem a pénz a lényeg-> nem ők a a pénzéhesek?

Tehát aki írja ezt és aki a pénzért van oda az nem ugyanaz a személy? Ez meg sem fordult a pici fejecskédben?

Amúgy meg gratulálok neked, de ha neked ez kell, hogy ócsárold a nőket.. Nem értem miért kell minden nőt annak minősíteni azért mert vannak páran? Tény, hogy nagyon sokan vannak ezt be is vallom(!!), de nem mindenki az.

De persze sosem adnál egy nőnek igazat, úgyhogy nekem sem fogsz mert az olyan ciki.. Csak nyugodtan írogass nekem olyanokat, hogy biztos én is egy olyan fajta lány vagyok stb. Ha te ettől jobban érzed magad.

További szép napot!

2010. okt. 30. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!