Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek még szeret?

Figyelt kérdés
Mindenki szerint nagyon illünk egymáshoz...De barátnőm tipikusan az álomcsaj...lapos has meg minden én viszont nem vagyok az a kockahas pasi... És mostanában úgy érzem, hogy eltávolodik tőlem:S Nevetünk együtt sétálunk..de amikor megcsókolom nem csókol vissza..És egyáltalán nem olyan mint vagy egy hónappal ezelőtt:S nagyon szeretem és félek h elveszítem:(
2010. okt. 25. 21:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát ha nem csókol vissza,az elég rossz...Vagy lehet hogy csak pillanatnyi hangulatváltozás? Kérdezd meg tőle...
2010. okt. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem mivel te ilyeneken gondolkozol, észre sem veszed, de nyilván ő meg azon gondolkodik, hogy mi a gondod lehet, s fél megkérdezni. Lehet, hogy arra is gondol, hogy megcsalod.

Ha már nem csókol vissza, akkor már gond van, de meg kéne beszélnetek.Ha nem beszélitek meg, akkor elveszíted.

2010. okt. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nem kell a rizsa... ezt buktad sajnos
2010. okt. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
azért annyira nem vészes a helyzet... mert még csak egyszer volt h nem csókolt vissza... meg ő szokott megcsókolni teljesen váratlanul ( rosszul írtam kérdésben kicsit túloztam:)) csak úgy érzem h kicsit bizonytalan... Tényleg beszélnem kell vele.
2010. okt. 25. 21:59
 5/5 anonim ***** válasza:
Hogy lehet vissza csókolni? : O Ezt nem értem ne haragudj..
2010. nov. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!