Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nyitott szemmel csókolózom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nyitott szemmel csókolózom?

Figyelt kérdés

komoly kapcsolatom még nem volt, de partyba például,vagy egy eséténél mindig nyitva van a szemem. egyszerűen nem tudok úgy csókolni, hogy csukva van...

szerintetek miért van?


2010. okt. 25. 18:58
 1/7 anonim ***** válasza:

eleg ijeszto ha nyitva van a szemed


probalkozz h neha nyitod ki , pedig csukott szemmel sokkal elvezetes a csok

2010. okt. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én pl szeretem közben nézni a partnert, olyan izgató :)
2010. okt. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

azt elfelejtettem írni, hogy amúgy nem is nagyon élvezem:/


és köszönöm a válaszod

2010. okt. 25. 19:00
 4/7 anonim ***** válasza:
akkor meg próbáld meg csukott szemmel, hátha akkor jobban átéled. kivel csinálod, tetszik a lány ill. fiú?
2010. okt. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Talán pont azért, mert nem vagy szerelmes, és nem érezni akarod azt, akivel csókolózol... Nem zárod ki a világot olyankor, hogy minden csak kettőtökről szóljon azokban a pillanatokban. Én még soha nem csókolóztam olyannal, akibe nem voltam szerelmes- nem is lennék rá képes- és el se tudnám képzelni, hogy nem csukódik le a szemem... :$ Szerintem ezzel lehet a baj, hogy nincs benne igazi érzelem, és ezért nem is fontos, hogy "csak ti ketten" legyetek olyankor.

19/L

2010. okt. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
nem lehet, hogy te egy hal vagy?
2010. okt. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

nagyon szépen köszönöm a válaszokat, amúgy

18/L vagyok:)

lehet, hogy igazad van abban, hogy az a baj, hogy nem szeretem az illetőt... :/

az utolsó válaszon pedig jót nevettem:)

2010. okt. 25. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!