Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy helyes srác, a lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy helyes srác, a lánnyal kedves, mindig körülötte van, hogy bírja ki a lány, hogy ne szeressen bele a srácba és csak barátként gondol rá?

Figyelt kérdés
A csajnak nincs pasija, olyan kaliberű srácok az esete mint a srác, mégis hogy bírja ezt hogy még nem is gondol rá, hogy lehetne több is?
2010. okt. 25. 17:56
 1/4 anonim ***** válasza:
tapasztalataim szerint csak idő kérdése. ha sok időt tölt együtt két ellenkező nemű ember, akkor úgyis jön egy olyan időszak, mikor mindekttőjükben felvetődik, hogy "kipróbálhatnák egymást".
2010. okt. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Vagy valaki langyi.
2010. okt. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Te vagy a lány. Szvsz értelmetlen ellenállni, ha nincs semmi feltétel, kivetnivaó stb. aggály.

Miért is álész ellene a csábításnak? Szerintem te magad sem tudod, vagy valami b@romságot bebeszélsz magadnak.

2010. okt. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sajna én a fiú vagyok... Már elmondtam mit érzek de másnapra már mintha nem is mondtam volna semmit ugyanaz. Viszont van más akibe szerelmes de kb leszarja az illető, ahogy engem ő :S
2010. okt. 26. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!