Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék? . NON FONTOS.

Figyelt kérdés
Szerelmesek vagyunk a másod unokatesómmal!A család elítél minket és tiltanak is egymástól!Mi már lassan 14 hónapja "járunk",egy párt alkotunk és mindent megteszünk azért,hogy találkozzunk és minél több időt töltsünk egymás társaságában!Mit kezdhetnénk a szüleinkkel?Hogyan tudatosíthatnánk velük,hogy nincs sem vérfertőzés sem az utód vállalás szempontjából nagyobb kockázat mint ha teljesen idegenek lennénk?Annyira szörnyű és rossz is ez!Szeretjük egymást és a világba szeretnénk kiáltani a szerelmünk,de nem tehetjük...Fáj mind a kettőnknek és egymás boldogságai vagyunk...
2010. okt. 25. 16:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Nincs vér szerinti kapcsolat?
2010. okt. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Romeo és Júlia megoldotta...
2010. okt. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
korotok?
2010. okt. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

hogy vagytok 2. unoka tesók

letudnád vezetni??

2010. okt. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Apukámnak az unokatestvérének a fia!...A dédik közösek!


18/L és 21/F

2010. okt. 25. 16:30
 6/9 anonim ***** válasza:

Az lóf....

A szüleitek nem normálisak ez lenne az én szerény véleményem.

Szerintem, várjatok, amíg megálltok a saját lábatokon, addig titokban.

2010. okt. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

fiatalok vagytok és még változhat a felfogásotok...

lehet, hogy a szüleitek csak egy kellemetlen utóhatástól szeretnének megkímélni titeket.

Amondó volnék, hogy az idő mindent megold.

Mivel mindketten nagykorúak vagytok nem szólhatnak bele hova mentek bulizni vagy találkozni.

A hátrány, hogy egymásnál nem találkozhattok, és esetleg a családotok között elmérgesedhet a viszony, ha egyik sem akar a másikhoz menni emiatt.

Legyetek tapintatosak és ne enyelegjetek előttük ha egyszer nem bírják megemészteni a dolgot.

Számítsatok rá, hogy szóba kerül a szülői zsarolás kiváló eszköze: "Amíg az én házam... amíg az én kenyerem..."

Ha netán kibírtok ezzel a csak máshol találkozhattok, és a család előtt nincs nyalifali módszerrel annyi időt, míg megemésztik a dolgot, szerintem nyert ügyetek van. A biztonság kedvéért azonban online orvosi fórumon részletezzétek ki ezt a vérfertőzés dolgot, hogy egy szakember véleménnyel okosabban dörgölhessétek az orruk alá a kifogásolt kapcsolat miértjét.

ui: az időt azért kellene kivárni ha mégsem jön össze a dolog elég kellemetlenül néznétek egymás és a családotok szemébe. 20 és 24 évesen már tán nem szólnának bele a párkapcsolatotokba.

2010. okt. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Álljatok ki bátran együtt a szüleitek elé, és mondjátok meg, hogy szeretitek egymást és fogadják el. ennyit tehettek. ha meg nem jön be : Spanyolország szép hely :)
2010. okt. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
harmadunokatestvértől nem számít vérfertőzésnek ha jól tudom...:)am meg ha akarjátok úgyis együtt fogtok maradni,ha tiltják,ha nem..:)
2010. okt. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!