Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha a párom ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a párom ilyen kijelentést tesz?

Figyelt kérdés

"Most azt érzem hogy szeretném ha együtt maradnánk, de ugyanakkor az is bennem van néha, hogy jó lenne kicsit egyedül lenni, hogy nincs senkim. És nem tudom ez miért van, pedig szeretlek."


4,5 hónapja vagyunk együtt, távkapcsolatban. Én 23, ő 24 éves. Átlagban heti 1-1,5 napot vagyunk együtt.


Lehet, hogy még mindig az exe miatt kesereg, akivel 4 évig jártak és kb. 8 hónapja szakítottak? Adjak neki időt?


Nem tudom, mit csináljak, csak azt tudom, hogy nem akarom elveszíteni. De nem vagyok benne biztos, hogy meg tudom menteni a kapcsolatunkat. Abban sem vagyok biztos, hogy ő akarja-e. Én azt érzem, közel sem akarja annyira mint én. Hiába kérdezem, hogy mi a baj. A válasz mindig az, nem tudom.

Sajnos probléma akadt a szex terén is. Én éhesebb vagyok, mint ő. Még az is bajosan megy, hogy napi 1x összejöjjön a szeretkezés,ha együtt vagyunk, mert egyszerűen nem lesz elég merev. Azt mondja nem vagyok elég kívánatos :( Zavarja a narancsbőröm, a kis zsírpárnácskák, az, hogy rövidek a körmeim, ha ezek nem lennének, jobban fel tudna izgulni. De régen sem nézett ki másképp a testem...


2009. jan. 4. 17:49
 1/5 anonim válasza:
100%

Én úgy érzem , hogy ö csak kifogásokat keres és még nem tette túl magát a régi kapcsolatán.

Nem biztos , hogy megéri húzni vele , ha nem túl mélyek az érzéseid , lehet hogy jobban járnál , ha keresnél mást.

De nem akarlak elszomoritani , ha gondolod megéri várj egy kicsit hátha változni fog.De hidd el olyant kell ogy keress akinek akkor is feláll , ha kicsik a körmeid:)))

2009. jan. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ezek szerintem is kifogások.nincs valakije otthon?

mert hogy heti egyszer se akarja?meg hogy nem vagy kívánatos?akkor kapja be!jobbat érdemelsz!

ez az egész dolog sántít!

2009. jan. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem adj neki egy kis időt, ha erre van szüksége... Ne zargasd... Ha attól félsz, hogy összejön majd ez alatt vkivel, akkor attól ne tarts. Mert ha tényleg összejön vkivel, akkor eleve halott volt a kapcsolatotok... Ha meg nem, akkor talán túlteszi magát, és újra összejöhettek... Persze ez csak az én véleményem, tapasztalat híján csak ennyit tudok mondani...
2009. jan. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azt mondja, szeret és nincs senkije. De persze mondani mindent lehet, 160 km távolságból nem tudhatom, mi igaz és mi nem.
2009. jan. 4. 20:22
 5/5 anonim ***** válasza:

magával a kijelentéssel nincs semmi gond.

minden pasinak szüksége van kikapcsolódásra pihenésre, amikor semmi más dolga nincs, mint magával foglalkozni. Ezért ülnek egy órát a wcn, ezért kapcsolgatják üveges szemmel a tévét stb.

szerintem minden pasi érez így időnként, csak legfejebb nem mondja meg.


szerintem a napi 1 az nem olyan rossz, de ez teljesen egyénfüggő, erről nem alkotok véleményt.

ha nem elég mever, de annyira már igen, hogy be lehessen rakni, akkor ne kell állni, mert merevedik az tovább odabent is...


gondolom hétvégente találkoztok.

Én voltam úgy, hogy hétközben 200kmre dolgoztam, hétvégente meg vele.


Hétközben munka, esténként telefon vagy chat, mire végeztem beájultam az ágyba, aztán pénteken meló után rohanás a vonathoz, késő estére érek oda, de akkor vacsi, meg mi történt a héten, meg persze szex, mert már egy hete nem nyúltunk egymáshoz, szombaton ébresztő, mert ne aludjak, foglakozzak vele, meg persze vásárlás, főzés, közösen, mert az jó program (amúgy tényleg szeretek főzni), aztán délután összebújás estig, este bulizás, ismerősők, vasárnap kelés, mert mindjárt mennem kell és töltsünk együtt minnél több időt, aztán pakkolás, vonat, estére érek vissza, persze telefon, hogy milyen volt az utam, meg esetleg chat, aztán beájulok az ágyba, megint nem vettem a kezembe egy könyvet sem, nem néztem tévét és reggel kezdődik minden előről.


Kb. fél év után ott tartottam, hogy elegem van, megzakkanok, már a gondolatától is rosszul voltam, hogy utaznom kell, szétfolytak a hetek, nem tudtam milyen nap van, mindíg csak menetem valahova, mert kellett.

Akkor szakítottam. Azt hitte van valakim, pedig semmi másra nem vágytam, mint egyedül unatkozni egy kicsit...

2009. jan. 5. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!