Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Naon gáz ez így?

Figyelt kérdés
2010. okt. 25. 14:49
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem baj, ez normális, h. az érett pasik jönnek be, hisz sok a szexi férfi.Na meg pl. ott az úgymond rajongás is amikor egy tini 20 éves sztárokba szeretnek bele, ez is ilyen de nem kell komolyan venni.Én 10 évesen voltam szerelmes egy 16-18 éves fiúba, akkor még nem igazán tudtam mit jelent de nagyon bejött.Amúgy nem gáz ha ennyi idősen van barátod,nekem 12 évesen volt az első.De ilyenkor még a csók lenne a normális, a szex 15-16 éves korod elött nem ajánlott,mert a tested és a szellemi érettséged sincs meg addig+arra is kell godnolni, h. ha valaki felelőtlen és teherbe esik,akkor egy 16 éves könyebben kihor egy gyereket(már ha megtartja),mint egy 13 éves.A másik h. egy 13 éves még gyerek,de egy 16 éves már kamasznak számít.

a 18 év feletti fiúkkal meg csak az a baj, h. ritka aki ennyi idős lánytól komoly kapcsolatot várna.Valószínűleg csak szexet akar, mert hajtja a szűzességed(ismerek ilyen fiút aki kifejezetten szűz lányokkal jött össze), viszont ha valami bajod lesz,legyen az terhesség vagy fájdalom vagy akármi,akkor őt simán elő lehet hozni,de börtönbe is kerülhet fiatalkorú megrontása miatt.Szóval én nem keuzdenék ennyi idősen 18 év felettivel.

2010. okt. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:

nagyon szépen köszönöm :D


és az elég gáz, hogy valaki sztárokba szeressen bele... úgy komolyabban


amúgy az egyik IM-ben volt hogy egy 16 éves lány egy 26 éves fiúval volt... nem tudom mi volt igaz belőle... :S


még egyszer köszönöm!!

2010. okt. 28. 15:06
 13/25 anonim ***** válasza:

16 évesen már annyira nem gáz.Én 18 leszek novemberben és a párom 29 lesz majd júniusban.. :D Itt már a gondolkodásunk,életmódunk hasonló..de egy 13 évesnél még nem..Te még gyerek vagy a huszonéves pedig szexuális életet akar élni egy kifejlett csajjal,nem egy kislánnyal.Nem sok alapból pl 10-12 év,de nálad még igen.pl egy 30 éves és egy 42 éves között működik a dolog de egy 13 éves és egy 25 éves között sok ez az idő..Mindenki volt már szerelmes,majd elmúlik neked is. :)

Tudod,a plátói szerelem olyan, mint a lekvárosüveg kívülről nyalogatva. :)

Ja és ajánlom,hogy ne így írj,hogy "oan,naon,vok,am" stb,mert ezzel még inkább kicsinyíted magad és nem utolsó sorban gáz így beszélni,írni.Magyar vagy gondolom,használd is szépen az Anyanyelved.

18/L

2010. okt. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
"A tiltott gyümölcs mindig jobban izlik"
2010. okt. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
nem tudom elképzelni h egy 18 évesnek és egy 29 évesnek hogy lehet azonos az életszemlélete, a felfogása, az érdeklődési köre... biztos van ilyen ha ezt írtad csak nekem ez furcsa. neked most kezdődik az életed ő meg már egy meglett férfi aki már lassan családot szeretne. kívánom h hosszú és boldog legyen a kapcsolatotok de én sajnos nem hiszek az ilyesmiben :(
2010. okt. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

ma 15:51

Képzeld vannak lúzer pasik is 30 évesen és bennük még felsem merült a családalapitás kérdése..Ugyan kivel?

2010. okt. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Nem gáz, hogy tetszik..de ne várj kapcsolatot tőle..mert neki csak kislány vagy..vagy egy jó szórakozás..és ha jól gondolom arra nincs szükséged hogy megalázzanak....
2010. okt. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Egy 13 éves még nagyon kislány.. kéne hogy legyen manapság sajnos ebben a korban meghülyülnek.. :S Egy 13 éves sosem tudná kielégíteni egy 25 éves igényeit, különben is.. ez annyira perverz! Ha belemenne a srác akkor egy pedofil állat.:S Az meg nem gáz hogy tetszik neked.. semmi gáz nincs benne.:)
2010. okt. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

ma 18:20

Látszik hogy semmit sem tudsz a világról,nem egy 12 éves lányt ismerek aki már szinte könyörög az idösebb pasinak hogy szexeljen vele,ez nem kamu!!!!

2010. okt. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Semmit sem tudok a világról ehmm.. túl sokat, ezért undorodom az emberektől. De jófej vagy hogy így ítélkezel. Indoklás? Amúgy meg azok a 13 évesek ótvar kis k*rvák. A jövő generációja jeee..
2010. okt. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!