Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy a barátnőm rájöjjön: tényleg szép és nem a kinézete foglalkoztat csak?

Figyelt kérdés

Nagyon-nagyon szeretem, de néha számomra már rohadtul idegesítő, amit csinál. Mert felesleges... 20 éves, de méregdrága ránctalanító krémeket használ, kezelésekre jár, folyton diétázik, edz, krémezi magág kozmetikus... stb.

Egyszerűen nem tudom elhinni, hogy jól érzi magát így, zavar engem már... Annyira feleslegesek ezek a dolgok egy 20 éves nőnek... :S

Mit tegyek? Hogy növeljem az önbizalmát?


F28


2010. okt. 25. 14:25
 1/9 anonim ***** válasza:
soksoksok szeretettel és dicsérő szóval. mondd neki h. akkor tetszik neked igazán amikor reggel felkel, és h. az igazi arcába szerettél bele.:)
2010. okt. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Kedves első! Próbáltam már, de semmi hatás...
2010. okt. 25. 14:34
 3/9 anonim ***** válasza:
háát akkor nem nagyon tudom mit lehetne tenni:( mondogasd mind egy mantrát vagy drasztikusabb ha komolyan leülsz vele beszélgetni, mert nem helyes ha valaki ennyire hiú és fél az öregedéstől. és ha szeret akkor megérti...
2010. okt. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ezek lelki eredetű gondok, úgyhogy sztem ebből pszichológus lesz.
2010. okt. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

határozottan le kell szidni, hogy előtted fejezze be a nyavajgást! és ne merjen rosszat mondani magáról, mert kikészít.

aztán megkérdezni: miért akarod magad velem megutáltatni?

hidd el, el fog hallgatni.

jópárszor még bekóstol de tartsd magad az elvhez!

és előbb utóbb elfogadja magát.

2010. okt. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ez ennyire komoly dolog lenne...?
2010. okt. 25. 16:01
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem nyavajog, csak folyton a kinézetével van elfoglalva.
2010. okt. 25. 16:02
 8/9 anonim ***** válasza:

ezzel megoldódik a probléma

először, lehet bántónak érzi

ezért még be fog párszor próbálkozni, te maradj határozott

utána panaszkodik rád

azután nem mer előtted ilyen kijelentéseket tenni

azután elkezd máshogy gondolkozni!

azután elfogadja önmagát!


a pozitívra kell koncentrálni mindig

kérdezheted tőle pl: "ok. azt már tudjuk mit utálsz magadban. és mi az ami tetszik?"

erre olyat mond, hogy semmi.

te csak annyit felelj lenézően:"ez elég sajnálatos"


soha de soha ne vigasztald! láttad már annak semmilyen hatása nincs, az én javaslatomban még romboló is lehet!

2010. okt. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

tudom, hogy nem nyavajog!

a hatás miatt kell ilyen határozott, kemény szavakat használnod

2010. okt. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!