Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondolnátok a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnátok a helyemben?

Figyelt kérdés
Teljesen ki vagyok készülve, a barátommal összekaptunk, én 24, ő 30. Egyik nap azt mondja, örökre együtt leszünk, elvileg el vagyok jegyezve, másnap meg, hogy nem érzi magát jól velem, és, hogy váljunk külön. Régebben is összekaptunk, mindig 1-2 óra múlva elmúlik a dühe, de mondtam neki, hogy ezt velem ne csinálja mert kikészülök. Most nem tudom elmúlik e pár órán belül, de már albérleteket is nézett ki magának. Szerintetek létezik ilyen pasi, aki egyik nap halálosan szerelmes másnap meg lelép? Vagy az ilyet hagyjam a p.icsába, kikészülök ettől a bizonytalanságtól:SSSS
2010. okt. 25. 14:16
 1/5 anonim ***** válasza:

létezik bizony:S én is tapasztaltam a saját bőrömön, 3 év után egyik pillanatról a másikra dobott, de a mai napig nem tudom mér, mondjuk már nem bánom.

de tényleg úgy volt, hogy elmentünk sétálni közben beszéltük, h majd a nyáron Balcsi meg, h ugorjunk le délután a haverokhoz, aztán hazaértünk ivott egy pohár vizet és közölte, h én most szakítok veled, és lelépett.

2010. okt. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát nem nyugtattál meg :) Persze nem is az a célom, hogy megnyugtassanak, ha tényleg lelép, akkor jó, hogy még idejében, most már így gondolom, de az biztos, hogy átértékelem ezt a kapcsolatot....Az a baj, hogy alig fél éve vagyunk együtt, de közös vállalkozás, albérlet, 2 macska, mindent képes lenne itthagyni? Hozzáteszem, már az első héten feleségül akart venni, mondtam neki, hogy várjunk 1 évet, na meg gyereket. Lehet, hogy tényleg nem normális. Vagy az lesz, ha így viselkedik, hogy amikor nagyon jól elvagyunk, én lépek le szó nélkül.
2010. okt. 25. 14:39
 3/5 anonim ***** válasza:

az én párom is ilyen volt

és azt vettem észre, mindig akkor dobálózik velem, ha kimutatom a félelmeimet, hogy elhagy pl féltékeny vagyok, vagy az a bajom, hogy kevés puszit kapok

de amikor elkezdem őt hanyagolni, akkor meg elkezd kaparni


a lényeg: neki kell, hogy hódíthasson, hogy harcoljon értem

megoldás(ha nálatok is ez van): minden nap kis bizonytalanságban tartani, hogy örüljön, hogy befogadom az életembe egyáltalán

nálunk nagyon is jól működik! árva kislány senkinek sem kell, akinek nincs saját élete/önbecsülése/esetleg titokzatos dolgai, stb


tehát elsőnek fel kellene mérned, milyen napotok volt, amikor negatív

aztán milyen volt akkor a nap, amikor pozitívan áll hozzád

és aszerint cselekedj

2010. okt. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

előző vagyok

mármint azt kell felmérned, hogy TE milyen voltál, amikor negatívat és milyen vagy, amikor pozitívat váltassz ki belőle

és aszerint kell, olyannak lenned


megjegyzés: mindez akkor működik, ha mindkét fél hűséges, mert egy harmadik jelenléte (akár levélszinten) megerősítést ad, és ilyenkor simán dobálózunk a másikkal, vagy épp ettől vagyunk féltékenyebbek/ragaszkodóbbak, mert magunkból indulunk ki

2010. okt. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
utolsó, köszi a választ, nagyon jókat mondtál :) Amúgy nemrég már vigyorgott a barátom, úgyhogy nem költözik :P Az a baj, hogy sokszor sokmindenben az ellenkezőjét állítja, mint előtte való nap, pl, hogy nem jó a hozzáállásom a munkához stb, aztán máskor meg még le is tagadja, hogy ilyet mondott :S tehát nem könnyü vele, de megpróbálom kiismerni. Az a helyzet, hogy kb mióta vele vagyok, (gondolom nem miatta, hanem az előző szakításom miatt), vmi fura van velem, talán depresszió, megyek is hamarosan az orvoshoz. Sokszor nincs kedvem menni sehova, lemenni a boltba stb. Észrevettem, ha jól vagyok és lemegyek bevásárolni, akkor jobban értékel. Azt hiszi lusta vagyok, de én mondom neki, hogy nem érzem jól magam, azért nem megyek....na mind1, ez egy más történet. Tehát remélem, ha sikerül javulnom, megszünnek ezek a viták is, mert amúgy se vagyok jól és még rátesz egy lapáttal, hogy megsértődik és a kapcsolat végét mondja, ilyenkor nagyon ki tudok készülni :S
2010. okt. 25. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!