Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg neki?

Figyelt kérdés
A héten úgy néz ki találkozom az exemmel. Már vagy 1 éve nem taliztunk. Viszont én még mindig érzek iránta valamit vagyis több mint barát. Ő se közömbös irántam, tetszek neki még. Csak azt nem tudom, hogy elmondjam-e neki, hogy még szeretem? Hogy mondjam meg? Valahogy olyan bonyolultnak tűnik felhozni az egészet, mert most nem ott találkozunk náluk hanem a belvárosban a kollégiumnál mert koleszos. Kicsit másabb feelingje lesz, de már nagy9on szeretnék vele lenni meghát ő is velem ha minden igaz. 18/F
2010. okt. 25. 11:03
 1/2 anonim ***** válasza:

a pasik szeretik, ha beléjük szeret bele egy nő, nem egy álomképbe(tekintve, hogy nem is találkoztatok eddig)tehát ő nem küzdött, nem harcolhatott érted(amit a pasik szeretnek) és készen kap így is egy vallomást

gratulálok

könnyen jössz neki

ha ezt szereti, téged is szeretni fog

2010. okt. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

nem tudok mit hozzászólni de feltételn írd majd meg este hogy mi volt :D

Tök izgi :DD

2010. okt. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!