Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért változott meg?

Figyelt kérdés

Távkapcsolatban élünk párommal, de egész nap beszélünk msn-en, telefonon. Az utóbbi időben megváltozott a viselkedése/ a kapcsolathoz való hozzáállása. Van pár óra időeltolódás közöttünk, de régebben mindig úgy rendezte, hogy fent legyen msnen mikor én hazaérek, mindig együtt néztünk élő sportműsorokat, kérte hogy láthasson kamerán szinte minden nap, stb... Szóval teljesen belerakta magát a kapcsolatba. Mostanában pedig vagy 3 órával később jön fel msnre, megbeszéljük hogy együtt nézzük műsorokat és megnézi egyedül, majd azt mondja hogy álmos volt, jól elvolt a takaró alatt, ezért nem néztük együtt. Jórészt sosem kéri hogy láthasson és van hogy 3/4 óráig nem is írunk egymásnak...


Ha szóvá teszem, hogy hiányzik, vagy hogy nem érzem hogy szeret, stb akkor olyanokat mond hogy persze ő egy rossz ember és ideges lesz, így már nem is merem mondani...


Lehet hogy az egész azért van mert saját problémái vannak, család, egyetem, stb... Szerintem nem csalt meg.


De akkor is úgy érzem hogy nem szeret annyira mint régen, és nem tudom mit csináljak így, hogy szóvá sem tehetem. Úgy érzem hogy ha tovább zargatnám vele, akkor elmenne a kedve az egésztől és azt nem akarom.


Szerintetek mit csináljak?


2010. okt. 24. 18:10
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
de hogy szexeltek? ha sehogy, meg fog csalni.... sajnálom, ez így durva ahogy leírtam, de így lesz. ennyire távkapcsolatnak sajnos nincs jövője...
2010. okt. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Most már gyakran vagyok úgy, hogy nem is érdekel, hogy hagyom a francba, írjon amikor akar, legyen ahol akar,ahogy gondolja... De ez nem egy kapcsolatba való hozzáállás.
2010. okt. 24. 18:15
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem fog megcsalni vagy ha igen, be is vallja. Megcsalták már és tudja, milyen rossz. Egyébként persze hogy szexelünk, mert találkozunk, szal ez nem igazán játszik.
2010. okt. 24. 18:17
 4/7 anonim ***** válasza:
Talán kezd belefáradni a távkapcsolatba. Nem kizárt. Néha már nekem is a tököm tele van a géppel. Ráadásul voltam hasonló helyzetben, csak a lány nem lakott ennyire messze. 22/f
2010. okt. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de szerintem megcsalt...
2010. okt. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Persze, nekem is megfordult a fejemben :)
2010. okt. 24. 19:33
 7/7 anonim ***** válasza:
szerintem meg kellene kérdezned tőle egy találka alkalmával, hogy mi a véleménye a közös jövőről. attól ne tarts, hogy megijed meg ilyenek.
2010. okt. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!