Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak én érzem szánalmasnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én érzem szánalmasnak ezt a viselkedést?

Figyelt kérdés

Egyik haveromról(20) tudom hogy folyamatosan megcsalja a barátnőjét(16).Közel 2éve vannak együtt,másfél éve van egy szeretője(19),akivel összejárnak..A szeretőjéről tudni kell hogy a srác hugának a barátnője,és néha ürüggyel átmegy a csajhoz hogy az öccse megdugja.. és a barátnőjét olyan szinten megalázzák,volt hogy találkozgattak és a pasi a szeretőjével smsezett,hogy mit fognak este csinálni, miközben fogta a barátnője kezét,és mindketten mosolyogtak közben a barátnőjére,és beszélgettek tovább..


A legutóbbi eset amit mesélt az tényleg megdöbbentett..

A srácnál ott aludt a barátnője,és a szeretője is átment hozzájuk(elvileg a nővéréhez..)és a sráccal megbeszélték hogy amint mindenki elaludt,hajnalban sexelnek.A srác elaltatta a barátnőjét,és amikor tiszta volt a terep,a szomszédos szobában találkoztak és ott dugtak órákon át..majd visszafeküdt a srác a barátnője mellé aludni fintorogva.


Nekem a haverom így nincs beleszólásom a kapcsolatukba,de ha én megjegyzést teszek rögtön megsértődik hogy azt hitte a haverja vagyok és stb hogy ilyeneket elmondhat..


2010. okt. 24. 17:21
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
így van !!
2010. okt. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
90%

Én is névtelenül szólnék a csajnak, nézze meg, mi megy a háta mögött.

Nekem nem régen egy többéves barátság szakadt meg, akiről tudtam pár dolgot, hogy kivel mik a tervei, így még azért az illetékest felvilágosítottam... Hiába a haverod, azért neki sem lehet mindent!

2010. okt. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Én nem tudok ilyen emberben bízni...
2010. okt. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
49%
szerintem a legnagyobb hülye a kiscsaj, mert hagyja, h bolondot csináljanak belőle. ennyire csak nem vak...
2010. okt. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

10-24 17:21


Izgató ha valakinek szeretője van és titokban lépten-nyomon megdughatod, de ilyent tenni egy lánnyal az gerinctelenség!


A barátja vagy (bár nem tudom, ezek után mi alapján!) tehát jogod és kötelességed figyelmeztetni, arra hogy undorító és megalázó dolgot művel, ami nem teszi őt felnőtté, vagy férfivá, de féreggé igen!


Végső esetben csábítsd el a barátnőjét, és dugd meg a csajt, hadd kapja vissza a kis nyomi a megaláztatást!

2010. okt. 28. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Jééézus ez szörnyűű! Oké nem megyek bele egyéb vitákba a férfi és a női nem is kaphatna hideget meleget, de ez azért már tényleg undorító, sőt aberrált.
2010. okt. 28. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj... azért vagy a haverja (vagy barátja), hogy a rossz tulajdonságait is megmondd neki! A legjobb barátnőmmel sem azért dumálunk nap mint nap, hogy agyba-főbe dicsérjük egymást... A múltkor például én felcsattantam azon, hogy nem köszönt msnen (hozzáteszem, éppen a cigiről voltam leszokóban, és a nikotinhiány rátett a kedvemre egy lapáttal). Ő megsértődött. Aztán meg mi történt? Hát tudja írni, hogy "szia"! Na, ezzel arra akartam rávilágítani, hogy igen is mondd meg neki, hogy mekkora bunkóság ez a részéről, és a barátnő nem érdemli meg, hogy ezt tegye vele!!! Egyáltalán miért nemképes akkor szakítani a csajszival??? Legyen a "dugós" lánnyal, és le van tudva... mit variál a kedves haverod??? Bocsi, de egy idióta...
2010. okt. 28. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

tegnap 02:12


A gerinctelen féreg kifejezés találóbb mint az idióta! :)

2010. okt. 29. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Mintha csak az énsztimat irtad volna le,amikor 16 eves voltam :D velem ugyan ez volt,csak ott a sracnak több csaja volt egyszerre :D es mi 3 evig voltunk egyutt :) undorito,de masok dolgaba nem szabad beleszolni,mert hiaba akarnal jot,forditva sulne el!
2012. dec. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!