Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a baj? Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Sok fiú szeretné ha járnék vele, de én mindig nemet mondok. Nem is ismernek igazán, és nem szeretnék olyannal járni aki csak kihasználni akar. Nem mondom minden második csávóra az utcán, hogy de királyul néz ki. De szeretem a fiúkat (nem vagyok lezbi), csak olyan barátot szeretnék aki a belső tulajdonságaimért szeret és nem akar kihasználi, nem csak arra kellek neki, meg hogy elmondhassa hogy van barátnője. A barátnőim már mindig beszólogatnak, mért nem pasizok a bulikba (olyanokkal akiket nem is ismerek mért nem smárolok velük ha ők azt akarja, stb.) Komoly kapcsolatot szeretnék nem pedig ilyen futó dolgot amiben semmi érzelem nincs. Más lányok meg össze-vissza pasiznak 1-2 hónapig járnak valakivel, ehhez nincs kedvem. Nem volt még igazi kapcsolatom, nem találok olyan fiút. :( sokan maradinak hisznek, de nem tartom magamat annak 15/L
2010. okt. 24. 17:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Amindenit...jó ilyet is hallani...izé...egyébként hozzám jössz?:D
2010. okt. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Sajnállak, hogy most vagy 15 éves. Én is így gondolkodtam, de nekem megadatott az a szerencse, hogy 16 évesen megismertem életem párját (aki amúgy 8 évvel idősebb). Azt tudnám tanácsolni, hogy ne foglalkozz a korodbeliekkel, elb@szott egy korosztály a mai világban. Próbálj idősebbekkel ismerkedni!

21/L

2010. okt. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
énnemtudom, lehet már én vagyok nagyon rosszindulatú, de vhogy már érzem hogy azt várják az ilyen kérdezők hogy mindenki azt válaszolja hogy "anyás vére egy ilyen lány stb..." am nekem mindegy.... Az alapvető elgondolásoddal nincs baj, a baj ott van, hogy gondolom azt nem hagyod hogy megismerjenek, mert rögtön nemet mondassz. Nem kell rögtön midnenkivel smárolgatni, b*đzni mint a kutyák, de ha elmész egy buliba lehet ismerkedni "pasizgatni" csak nem kell úgy csinálni mint egy ordas rib*nc.
2010. okt. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

elsőnek: 15 évesen nem vagyok fiatal férjhez menni? ;)

másodiknak: igen igazad van (sajnos) :) és köszönöm az ötletet

harmadiknak: nem mindenkinek mondok rögtön nemet, csak akik nagyon rám nyomulnak, és neked is valamennyire igazad van :)

2010. okt. 24. 17:27
 5/9 anonim ***** válasza:

jó-jó!

Komoly kapcsolatot szeretnél oké... nem akarod, hogy kihasználjanak oké... a barátnőid ribancok oké... eddig stimmt. Csak abba belegondoltál, hogyha paranoiásan minden pasiban azt látod, hogy kiakar használni, leakar fektetni, előbb utóbb a saját csapdádba fogsz beleesni? Teszem azt elfecsérled ezeket az éveket a "tökéletes ideális pasi" keresésére és nem találod(mert miért is találnád hiszen mindegyik csak kiakar használni - gondolod ezt) és ott leszel mondjuk teszem azt 20 évesen a főiskolán(nyilván ha van ilyen ambíciód)Tapasztalat nélkül, úgy aztán véleményem szerint még sérülékenyebb leszel és még jobban az előítéleteid fognak dominálni. Mindenkinek az életében van rossz fogás de ezeken talán jobb átesni fiatalon (nem kell lefeküdni meg orrba-szájba-fülbe smárolni mindenkivel :D jó ezt nem igazán gondolom én sem komolyan meg magam ellen beszélek) de azért 1-2-3 embernek adhatsz sanszt, mert nem mindenki gonosz ám és lyukra játszik ... nem kell mindenkit közellenségnek tekinteni ... lehet most találod meg azt a srácot akivel egy életre vagy csak egy pár évre eltudod kötelezni mellette magad.

2010. okt. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem gondolom azt, hogy mindeki olyan. De eddig csak olyanok próbálkoztak nálam. És amúgy félek attól, hogy fősulin/egyetemen majd az lesz amit előbb írtál. :(
2010. okt. 24. 17:38
 7/9 anonim ***** válasza:

harmadik vagyok... na most olyat fogok írni ami első olvasásra arra enged következtetni hogy én egy ordas nagy rib*nc vagyok, de azért gondolj/gondoljatok bele mélyebben...

NEm véletlen van az a mondás hogy rengeteg békát kell megcsókolni míg az egyik herceggé változik. Még fiatal vagy, próbálkozz. sosem tudhatod ki lesz a herceged. Tudom hogy sokkal jobb lenne egyből megtalálni azt a valakit akivel életed végéig boldogásban fogsz élni, de lássuk be...esélytelen. Itt megint nem arról van szó hogy rögtön feküdj le mindenkivel, de adj midnenkinek egy esélyt arra, hogy bebizonyítsa, érdemes rá hogy lefeküdj vele később. Néha nem látod előre hogy az a fiú neked jó lesz vagy nem, és csalódhatsz nagyokat pozitívan és negatívan is. Én igenis azt mondom, hoyg persze ésszel, de bele kell menni egy-egy kapcsoaltba akkori s, ha az bizonytalan végkimenetelű, mert sosem tudhatod hogy mikor hagyod elmenni melletted azt a srácot, akire vártál...

2010. okt. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

negyedik vagyok ... egyetértek az előttem szólóval később csak rosszabb lesz és garancia soha sincs hogy bele tudsz nyúlni elsőre a tutiba :)


22F

2010. okt. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én meg első vagyok, és nem most gondoltam. Legalább 3 év kéne:D

Egyébként sok igazság van abban, amit itt mondanak, de azért nem kell erőltetni a dolgot. Jön majd magától, ha nem zárkózol el túlzottan.

2010. okt. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!