Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek is sok a korkülönb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is sok a korkülönbség vagy csak anyám szerint?

Figyelt kérdés
Van egy barátom ö februárban lesz 20éves én meg májusban leszek 16éves!Anyám meg elkezdi mondani hogy én mit akarok egy 20éves EMBERTÖL mikor én még csak 15éves vagyok!De még multkor azt mondta nekem anyám hogy miért nem jövök összevolt barátom báttyával aki már 20éves ö legalább már komoly!Szóval biztos nem a korkülönbség zavarja meg amugy is nem hiszem hogy olyan nagy ez a korkülönbség mikor szeretjük egymást és nagyon jól megvagyunk nem csak arra kellek neki hogy párszor megdugjon!!Megtiltotta anyám hogy találkozzak vele,meg olyanokat vágott a fejemhez hogy simán fel lehetne jelenti:( Nagyon nem értem ezt az egészet!!A barátomnak nem is mertem megmondan hogy ilyeneket mondott mert félek hogy nem mer velem találkozni!!És nem akarom hogy ez miatt szétmenjünk mert angyon szeretjük egymást!!Hogy vehetném rá anyámat engedje meg talákozzak vele és hogy elfogadj hogy vele vagyok??Léci segitsetek!Elöre is köszi a válaszokat!!
2010. okt. 24. 15:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Tudod, én mindig csóválom a fejem olyan embereken, akik 20 éves létükre összejönnek 16 éves kis tinikkel. Egy 20 éves embernek teljesen más terveinek kéne lennie, mint egy 16 évesnek. Egy 16 éves annyira máshogy gondolkozik elvileg, mint egy normális 20 éves. És sokáig én is azt hittem, hogy húúú de hát én komolyabb vagyok a korosztályomnál, de ez nem igaz egyszerűen. Majd rájössz, amikor eltelik 2-3 év, hogy mennyire máshogy látod a dolgokat, és aztán csak mosolyogni tudsz majd magadon, hogy hogy hihetted azt, hogy te már felnőtt voltál akkor.Higgy nekem!
2010. okt. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

igen sok

de 2 év múlva már nem lesz az

2010. okt. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ja és ragadd meg a lehetőséget, hogy minél tovább lehess gyerek!
2010. okt. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De sokan mondják hogy nem korkülönbség a lényeg,hanem hogy szeretik egymást meg ilyenek!!
2010. okt. 24. 15:12
 5/7 anonim ***** válasza:
Az tény, hogy lényeges, hogy szeressék egymást. De egy 20 éves, felnőtt embernek igényei vannak, és nem biztos, hogy azokhoz az igényekhez elég érett egy 15 éves lány.
2010. okt. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy az a baja, hogy nem az exed bátyjával jársz.
2010. okt. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Lehet!!xD De még jó hogy nem ö mondja meg hogy kivel járjak!Meg szerintem nem is a korkülönbség zavarja anyámat mert akkor nem mondogatná nekem hogy miért nem jövök össze a volt barátom báttyával mikor az még idösebb a barátomnál!
2010. okt. 24. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!